Дівчата, підкажіть з власного досвіду чи варто купувати фен стайлер з насадками вирівнювання, підручування. Не Дайсон.
Донька хоче на День народження. Скинула посилання з інстаграм на сторінку Kay Store, де пропонуються такі девайси. Знайшла в інтернеті і ,навіть, на кідстафі, відгуки, що завищена ціна і що палить волосся. В мене є фен Fillips , є утюжок no name, а хотвльмь би щось більш сучасне , щоб не шкодило волосся в гарно вкладало волоссю.
Взагалі маєте щось подібне крім Дайсона. Можете порекомендувати модель.
Дуже дякую за відповідь
На мій погляд самий нормальний виробник , то babyliss , маю фен браш, плойку і coifin фен, його теж babyliss робить, ну всі речі класні,волосся не палять . Багато їм вже років, зараз не знаю чи актуальні ці моделі.
Дайсон теж маю і він ну зовсім нічим не кращий, браш взагалі жорсткий, а після плойки ті локони хвилин так 30 нормальні.
Подивіться під ваш бюджет babyliss
Ответ для9554049c
Подивіться під ваш бюджет babyliss
Дякую за відповідь!
Ответ дляMilkis
ось вам аналог Дайсона, хороший стайлер, є офіційний представник в Україні. Стильно виглядає.
Сама замовила Санті на НР)))
Дякую, що відгукнулися