Малинка• 25 ноября в 01:01

Это был звук?

Відморожена• 25 ноября в 07:53
Ответ дляМамаша в бигудях
П ц , начались мирные переговоры
Да. Донеччани багато можуть розповісти про кожні Мінські перемовини.
Вообще не факт• 25 ноября в 07:54
Ответ дляЧебураха з перцем
Адміни в укриттях.
На жаль, форум перетворився на кацапську помийку.
Та це п… ць якийсь .
Куди відповідні органи дивляться?
Чому вони не закриють цю помийку?
🤬🤬🤬🤬
Вообще не факт• 25 ноября в 07:54
Ответ дляЧебураха з перцем
Адміни в укриттях.
Та це п… ць якийсь .
Куди відповідні органи дивляться?
Чому вони не закриють цю помийку?
🤬🤬🤬🤬
Я б такое не носила, но продаю• 25 ноября в 07:57
Ответ дляОндатрова шуба
Ще якась порадниця писала, що працює в метро і їх попередили, що буде Києву дуже голосно
под Харьковом 6 прилетов, не только Киев.
Привіт з ботойбіччя• 25 ноября в 08:02
Ответ дляСвета С Приветом
Смотрю только Неслабо Нервный и Pengborn. Первый из Одессы, второй из Киева. На русском вещают. Бальзам на душу
И я смотрю их
Да будет так• 25 ноября в 08:09
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Удалено администрацией...
С кем со всеми ? Одна ублюдочная страна имбицил, это не все. Весь цивилизованный мир на стороне Украины !
Lizavel• 25 ноября в 08:20
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Удалено администрацией...
Я лучше буду сидеть без света,чем с вами рабами болотными бздунами, у вас один президент хуйло всю жизнь, вы при нём родились в бараках,при нём и сдохнете,мира не увидев. Алкаши и вонючки русские
Відморожена• 25 ноября в 08:21
Ответ дляВообще не факт
Та це п… ць якийсь .
Куди відповідні органи дивляться?
Чому вони не закриють цю помийку?
🤬🤬🤬🤬
Згідна з вами. Українці, що проти війни й не готові померти за ідеали нашого фюрера ніякі не українці, а кацапи й матрьошки. Бо гарний українець - то українець, що віддав життя, гідно захищаючи статки міндичий і всієї провладної шобли. Гарний українець - це той, хто гідно звільнив своє місце на родючій українській землі задля гарного життя вищої касти недоторканих і завезеної для них дешевої рабсили.
Да будет так• 25 ноября в 08:33
Ответ дляВідморожена
Удалено администрацией...
Відморожена• 25 ноября в 08:37
Ответ дляДа будет так
Удалено администрацией...
Що таке ’спитч’? Це на якій мові? Далі не читала. Помилка в першому ж реченні вказує на дешевого азійського бота.
Вообще не факт• 25 ноября в 08:43
Ответ дляВідморожена
Якою мовою , кацапко.
Іди нах звідси .
Я_канеша_извиняюсь• 25 ноября в 08:44
Ответ дляДа будет так
Удалено администрацией...
Вообще-то люди давно хотят мира и большинству глубоко насрать на кордоны 91го.
Но пан Стефанчук, например, планирует воевать пока не вернет Крым. А пока будет война - будет лететь и прилетать и тупо как-то на это жаловаться.
Да будет так• 25 ноября в 08:46
Ответ дляВідморожена
Ага)) именно азиатский бот ждёт, когда сдохнет фюрер болотный. Логично конечно. В фсбшных методичках надо писать, что ’Украина любит пыню ’))
Глаголиця• 25 ноября в 08:48
Ответ дляLizavel
А ви помітили як завжди вони групою приходять в такі теми? Не від тривоги, співчуття, не про новини, а розводити на срач
Добивати людей
Радуватися болю
Радуватися, що рашка вбиває
Вообще не факт• 25 ноября в 08:48
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Руского міра ?
Пуйло вам принесе його .
Lizavel• 25 ноября в 08:49
Ответ дляГлаголиця
Добивати людей
Радуватися болю
Радуватися, що рашка вбиває
Да,тут целое кубло их злыдней недолугих
Я_канеша_извиняюсь• 25 ноября в 08:51
Ответ дляВообще не факт
Руского міра ?
Пуйло вам принесе його .
Удалено администрацией...
Глаголиця• 25 ноября в 08:51
Ответ дляLizavel
Да,тут целое кубло их злыдней недолугих
Вони вампіри емоцій
Девальвация• 25 ноября в 08:55
Ответ дляДа будет так
Весь цивилизованный мир не прав, а Вы правы . Адвокат хуйла, зайдите уже в палату.
Цивилизованный мира клал большой и толстый на Украину, потому что не считает ее частью своего ’цивилизованного’ мира
Вообще не факт• 25 ноября в 08:55
Ответ дляГлаголиця
Добивати людей
Радуватися болю
Радуватися, що рашка вбиває
А ще не можу зрозуміти чого адміни не знімають в таких темах анонімів ?
Мабуть подобається їм оцей танець свинособак .
Вообще не факт• 25 ноября в 08:55
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
На болота , кацапка .
Девальвация• 25 ноября в 08:56
Ответ дляПатика-мотика
В Геленджик прилетела ПВО ракета рос. , а они в телеграм пишут что это укр шахед
Ой, а укр сми не тоже самое пишут про прилеты у нас?
Я_канеша_извиняюсь• 25 ноября в 08:56
Ответ дляВообще не факт
На болота , кацапка .
Иди в тафель свой, не забудь выложить фоточки в инсте как ты путешествуешь, пока тут людей убивают и отлавливают, патриотка сраная.
Вообще не факт• 25 ноября в 08:57
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
Глаголиця• 25 ноября в 08:59
Ответ дляВообще не факт
Десь через півгодини знімуть.
Або на тему треба більше скарг.
Помітили, яка лексика у поціновувачів руського міра? Вони хамять, матюкаються, кличуть прокльони на голови громадян, хочуть, щоб ракети вбивали, погрожують . Це така психологія
Тому їм пуйло подобається, бо батог, стойло і мочіть в сортіре.
Притихли перші роки війни, а тепер клони на клоні.
А ще є просто тупі, від хаосу і страху, починають нести дурдом
Вообще не факт• 25 ноября в 08:59
Ответ дляГлаголиця
Десь через півгодини знімуть.
Або на тему треба більше скарг.
Та які півгодини?
Ці потвори з котрої години «веселяться»?
Ніякої реакції від них немає.
Девальвация• 25 ноября в 08:59
Ответ дляЦветов Мне срочно
путин хочет мира?а зачем же он людей убивает?
он хочет мира на своих условиях, будете ерепениться дальше - будете сидеть и дальше под такими обстрелами, раз вам по кайфу уже, видимо
Вообще не факт• 25 ноября в 08:59
Ответ дляДевальвация
А ти ,чудо , звідки пишеш ?
Глаголиця• 25 ноября в 08:59
Ответ дляВообще не факт
Та які півгодини?
Ніякої реакції від них немає.
Так після 9
Або скаргу робіть на всі дописи акаунту, що розпалює ворожнечу і на тему загалом
Відморожена• 25 ноября в 09:00
Ответ дляДа будет так
Дивно, що щирі українські пані користуються російськомовною версією ШІ
Дивно, що щирі укропатріотичнонастроєні форумчанки побачили в моєму тексті: СПІЧ - коротка привітальна застільна промова (на урочистому обіді, банкеті і т. ін.). Що тільки з банкету? З якої нагоди? Черговий транш розпиляли?