Малинка• 25 ноября в 01:01
Это был звук?
Antoninaya1• 25 ноября в 09:51
Ответ дляVivaForever
во что превратили советчицу, противно от вас женщины
Удалено администрацией...
Ответ дляВідморожена
Згідна з вами. Українці, що проти війни й не готові померти за ідеали нашого фюрера ніякі не українці, а кацапи й матрьошки. Бо гарний українець - то українець, що віддав життя, гідно захищаючи статки міндичий і всієї провладної шобли. Гарний українець - це той, хто гідно звільнив своє місце на родючій українській землі задля гарного життя вищої касти недоторканих і завезеної для них дешевої рабсили.
Святая истина!
Perfect look• 25 ноября в 11:07
Ответ дляНоворічна пальма
Зато рейтинг зеленского опять на высоте! Никаким миндичем его не испортить 🤣
Рейтинг из опы? Народ его ненавидит
Olga Zelenyak• 25 ноября в 17:43
Ответ дляAnnalise
Как раз, наоборот, очень даже хочет, принуждает к миру нас на своих условиях, а мы не хотим мира, умирать нам больше нравится
Пздц логика. Начать войну чтобы принуждать к миру? Логика ублюдков