Сосиска_Втесте• 25 ноября 2025
Украинских мужчин депортируют из США в Украину. Их встречает ТЦК
Депортированных из США украинских мужчин в Украине сразу встречает ТЦК.
Об этом сообщает украинка, чей муж в США был арестован иммиграционной полицией ICE.
По ее словам, в настоящее время он находится в их тюрьме в ожидании депортации.
Она узнала о мобилизации депортированных из чатов украинцев, которые уже с этим столкнулись.
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Воинская обязанность
Надеюсь все страні последуют примеру США и вішлют военнообязанніх мужиков
Спочатку мобілізують таких активних амазонок як автор
Сосиска_Втесте
• 25 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Відомо ж - найбільше зло для порадниць - біженці
Дезертиры беда любой армии и с этим надо бороться
Новопоштинская• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Воинская обязанность
Не має такої причини
Неместная Я• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Девушка рассказывает, что многие депортированные, как и ее муж, работали в США и платили налоги, а не жили на пособие.
При этом отмечается, что людям не дают возможности уехать самостоятельно, собрав вещи и выбрав страну для переезда.
И шо?
Просто звязда• 25 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Так таким чином депортованих в усьому світі транспортують.
Я можу зрозуміти, якщо людина скоїла злочин і її депортують з країни. Але в чому злочин українських біженців? В тому, що вони біженці? В голові не вкладається як принижують людей, а ще більше - як співвітчизники можуть радіти, що іншого в кайданках везуть на війну.
Забула що?• 25 ноября 2025
Ответ дляПросто звязда
Зовсім не смішно. Людей везуть як злочинців у кайданках до кордону з Україною і лише там знімають, передаючи українським прикордонникам.
Так а почему их депортировали? Какая причина?
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
От же ж
- ти глянь яка люта диванна вояка
Сосиска_Втесте
• 25 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Не має такої причини
Был бы мужик, а причину найдем!
Просто звязда• 25 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Краще їх чоловіків. Бо ті сидять під спідницею в Україні, а їх дупи мають привезти людей, які вже давно будують своє життя в іншій країні.
Забула що?• 25 ноября 2025
Ответ дляНебоброїдка
Так Борисполь не работает 😮
Для кого надо, все работает
Продаю витрішки• 25 ноября 2025
Ответ дляЗабула що?
А причина депортации?
На зараз з США в Україну депортовано 80 чоловіків, які знаходились в іміграційних в´язницях за порушення законодавства.
Бувають випадки, що ICE затримують і без причини (в основному тракдрайверів без знання англійської), але там фактично без проблем можна вирішити питання, якщо підключити адвоката. З детеншену відпускають, але поиім документи не поновлять, тож чоловік мусить самодепортуватись в ту країну, яка його прийме.
Продаю витрішки• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Воинская обязанность
Брехня.
Пишете неправду і навіть не соромно вам
Новопоштинская• 25 ноября 2025
Ответ дляПросто звязда
Значить є причини.
Забула що?• 25 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Спасибо за разъяснение
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Брехня.
Пишете неправду і навіть не соромно вам
А тролі коли правду пишуть
Головне гавно - тему розігнати щоб інші пересварилися
Куда_бежать• 25 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я пару днів тому читала тему-вкид про соціал в США, так там дивні жінки, керовані ботвою, дописались до того, що біженці та особисто Мама Нікітки впливають на мобілізаційну політику країни і особисто на думки президента. О як...
Давайте по чесноку, мама нікітки, борисфенка і лав лав, хто там ще, політейка, мають свої мрії нарахунок України, але воювати вони своїми руками чомусь нехочуть. І якби мовчки сиділи, це одне, а вони ж підтримують мобілізацію. І от вони підтримують це дійство, а люди мучаться в холоді і темноті, а в кого електроплити, то і вголоді. А чому війна не закінчується, бо ще багато підтримують це і мама нікітки в тому числі. Тому так черещ неї це і відбувпється.
Новопоштинская• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Воинская обязанность
Ваш вже на передку?
Копирайторша• 25 ноября 2025
Ответ дляПросто звязда
Как вы это себе представляете: где Америка и где Украина и кто будет сопровождать тех украинских мужчин? Я уже молчу про финансовую сторону ’вопроса’.
Ну что вы за люди, что ведетесь на всякую херню.
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляКуда_бежать
От тепер нарешті ясно чому війна не закінчується
Стигла полуниця• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Когда уже таких баб как вы начнут зза кордона на войну вывозить
Новопоштинская• 25 ноября 2025
Ответ дляКуда_бежать
Прям через маму нікітки і тому подібн х не закінчується
Срати їм на людей
Сосиска_Втесте
• 25 ноября 2025
Ответ дляКопирайторша
Надеюсь Трамп найдет те копейки с бюджета не депортацию мужиков.
Королева краси• 25 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Хаха, так)) ще дописались до того, що через біженців війна не закінчується🤦♀️
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Думайте чи найдуть вам фублі на оплату тем
Продаю витрішки• 25 ноября 2025
Ответ дляПросто звязда
Ну так на нинішній день з США в Україну депортовано 80 осіб чоловічої статі, які вже значний час знаходились в детеншенах ICE і підлягали депортації за порушення закону, але не могли бути депортовані через неможливість прямого авіасполучення з Україною (це вимога закону - депортувати напряму в країну, звідки депортовані).
Тож ніяких безвинних ще не депортували.
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Вже он вище те саме
Сосиска_Втесте
• 25 ноября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Я в Украине
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Я в Украине
То до фронту рукою подати
Чому на дивані переживаєте за чоловіків США ?