Сосиска_Втесте• 25 ноября 2025
Украинских мужчин депортируют из США в Украину. Их встречает ТЦК
Депортированных из США украинских мужчин в Украине сразу встречает ТЦК.
Об этом сообщает украинка, чей муж в США был арестован иммиграционной полицией ICE.
По ее словам, в настоящее время он находится в их тюрьме в ожидании депортации.
Она узнала о мобилизации депортированных из чатов украинцев, которые уже с этим столкнулись.
Крим мій• 25 ноября 2025
Ответ дляПросто звязда
Я можу зрозуміти, якщо людина скоїла злочин і її депортують з країни. Але в чому злочин українських біженців? В тому, що вони біженці? В голові не вкладається як принижують людей, а ще більше - як співвітчизники можуть радіти, що іншого в кайданках везуть на війну.
Может, то нелегали, а не біженці.
Наших сусідів син вже років 8, як поїхав у Америку по туристичній візі і там лишився. Без документів, хз, як виживав. І головне, нафіга. Є і житло, і робота. Американська мрія)))) Хтозна, може, саме таких і випроваджують.
Гидроусилитель руля• 25 ноября 2025
Ответ дляНебоброїдка
Так Борисполь не работает 😮
С ЗУ периодически взлетают и садятся самолеты, если что) было бы желание
Не кую, не мелю• 25 ноября 2025
Ответ дляКицюююня
шо вы несете!!
жесть. одна ересь хуже другой.
НИКТО НИКОГО НЕ ДЕПОРТИРУЕТ. все спокойно работают и живут.
живу тут и знаю.
жесть. одна ересь хуже другой.
живу тут и знаю.
Сегодня пока не депортируют, завтра может всё измениться. Намерения правительства США ясны.
Забула що?• 25 ноября 2025
Стетоскопуло• 25 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Хоч якась добра новина
українців за останню ніч
Когда вас утащат в окоп, и подобных жіночок, вот тогда это будет хорошая новость. За то, как вы распоряжаетесь жизнями мужчин, тешась тем, что вас не коснется.
Голена блондинка• 25 ноября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Девушка рассказывает, что многие депортированные, как и ее муж, работали в США и платили налоги, а не жили на пособие.
При этом отмечается, что людям не дают возможности уехать самостоятельно, собрав вещи и выбрав страну для переезда.
наверное, они не спешат уезжать,раз аж в тюрьму попал.
Злюка-закусюка• 25 ноября 2025
Боже мой, какой ужас, а на митинге такие герои, флаги держат, вышиванкии з сумок достают. Куда ж патриотизм улетучивается при слове тцк?
Балаболка• 25 ноября 2025
Ответ дляНа привозе
Кожної зміни теми про депортірованих з США
вчорашня тема особливо ржачна була про відміну виплат
А хочете тему про чергового захисника?
Бабуся мороз• 25 ноября 2025
Ответ дляПедиатор_я
Мужчина выехал на законных основаниях с Украины?
Если да, то никакой ТЦК ему не страшен.
Если нет - будет отвечать перед законом как гражданин Украины.
Если да, то никакой ТЦК ему не страшен.
Мда, страшно родиться гражданином Украины...
Зоя Жорівна• 25 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Может, то нелегали, а не біженці.
Недавно несколько мужчин депортировали из США в Украину, так они были нелегалы, а не беженцы. Их военным самолетом до Польши отправляли.
Просто звязда• 25 ноября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
У українців в США, які там по u4u, не має і ніколи не було ’вида на проживання’, тож продовжити його не могли б ну ніяк.
U4u - тимчасова програма, це ніколи не приховували, і люди, які по ній приїхали, це знали.
А те, що репаролі не продовжують і дозвіл на роботу повторний не видають - це погано і навіть підло. Але вони мають на це право, бо це їхня країна.
А от якщо хтось працює без дозволу на роботу - це порушення закону, і цим самим людина сама себе підставляє і дає привід для депортації.
Сумна ситуація, але все законно.
Це програма захисту від війни? Війна вже закінчилася? Чи яка причина, що людина не може подовжити дозвіл на проживання та роботу ? Це не просто підло, це в стилі трампа.
Чу Ча• 25 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Відомо ж - найбільше зло для порадниць - біженці
Это точно
Просто звязда• 25 ноября 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так у нас также, вышел мужчина на работу или за хлебом и не вернулся,тцк
Це геть різні речі. Коли його жінка залишається з дитиною в своїй країні, то вона як мінімум не безпорадна. Уявіть опинитися самій в чужій країні, де оренда зразу зї´дає всю зарплату та ф дружина швидше за все буде мати протермінована документи. Люди просто не усвідомлюють, що коли людину депортують, то вона їде в чому була - без документів, які залишилися дома, без грошей , без речей. Після депортації в´їзд в США закритий. Що буде з майном людини, що залишилося в США, з її грошима? Що людина буде робити в Україні в літньому одязі (якщо південний штат, там літо зараз) а людину викидають в зиму без теплих речей, без грошей, без нічого ? Куди такій людині їхати і за які гроші ? Як поновлювати документи? Я читаю і в мене волосся дибки що роблять з людьми.
Сонячний день• 25 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Так так, прямо з трапу у Борисполі зустрічає ТЦК. Інфа 💯
Цікаво, чи є на болотах статистика по задушених жабою🐸, за час повномасштабного ’сво’
Просто звязда• 25 ноября 2025
Ответ дляЯк міряти?
так це саме кримінальних і депортують, причому там є і жінки, брехня, що самі чоловіки. Більше того, через кримінальні злочини в числі депортованих навіть ті, хто виїхав ще в кінці 90х-початку 2000х. Але автор ніжками сучить в нірвані, ніколи їй читати)))
Кримінальні - це люди з вироком суду. Такі люди утримуються у в´язниці, і в Україні їх мають зразу розмістити до виправного закладу для відбування покарання, призначеного в США.
Як міряти?• 25 ноября 2025
Ответ дляПросто звязда
а по факту, там ті, хто вже відбув терміни або минув термін давності. Тому ходити вони будуть серед нас, бажано, щоб їм тільки автор зустрілась по дорозі
Просто звязда• 25 ноября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Звідки у вас факти, що там ті, хто відбув покарання? Можете скинути посилання?
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляМорожена_курка
У вас что-то случилось?
У українців практично щоночі
Сладкий лимончик• 25 ноября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Не в стані усвідомити прочитане ? Буває