Булку Дай• 25 ноября 2025

Rejuran дійсно достайні крема? Чи то все розвод на гроші? 40 років мені

Маю тонку шкіру
Сенсітів
Зморжки на лобі- ботокс ні - маю противопоказання
автор Булку Дай • 25 ноября 2025
Лівий Локіть• 25 ноября 2025
Если честно, не пробовала. У них сильная реклама по всему интернету + косметологи впаривают
Подвійна веселка• 25 ноября 2025
Работают формы ретинола и расслабление мышц и фасций (массажи, микротоки), лимфодренаж всего тела
Мамаша в бигудях• 25 ноября 2025
Вы наколотую на фото видите? Думаете от крема не так обдуло?
Мамаша в бигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Лимыодрннаж тела это прыжки? Или что?
Мишка-шалунишка• 25 ноября 2025
Домашній догляд обовʼязково має бути, це основа гарного вигляду. І не обовʼязково все має бути одного виробника. Реджуран мені подобається, тільки я його купую в дівчат безпосередньо з Кореї, а не з величезною націнкою в наших косметологів.
Весела моль• 25 ноября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Плюс фильтры
Подвійна веселка• 25 ноября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Лимыодрннаж тела это прыжки? Или что?
Это все - занятия спортом, сауна, криосауна, питьевой режим, массажи
Карусель-весель• 25 ноября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
А что у неё обдутое кроме губ?
Лупаю цю скелю• 25 ноября 2025
Я пробовала. Кое-что нравится, другое фигня. Цены на фото завышены в несколько раз. Столько эта косметика не стоит и можно купить напрямую дешевле.
Забрала і не сказала• 25 ноября 2025
Обычная увлажнялка этот реджуран. Собственно пробовала кремы за 500 грн и за 15000 грн. - результат посредственный.
Мама фіфті цента• 25 ноября 2025
Крем під очі взагалі ні про що) ботокс набагато ефективніше
Зволожуюча емульсія ніби сподобалась відразу, але після ніяких результатів крему під очі напротязі 5 місяців, думаю може і вона як нівея просто краще ніж нічого))) хоча по опису топ з топів
Тут надолго• 03 декабря 2025
Купляла крем під очі. Єрунда, зовсім ні про що.