Швидка Настя• 25 ноября в 16:33

приїжджі з Донбасу і за нами треба стежити і контралювати нас. Хто з таким стика

Сусіди не дають поставити огорожу заввишки 2 метри типу євразабір. По-перше, вони постійно за нами стежать і контралюють кожен наш крок і шаг і перд. Мы впо Нещодавно переїхали до цього будинку рік тому купили за останні гроші. І від дива у нас сусіди просто "золоті" життя тут немає і не буде Ми намагаємося домовитися про встановлення паркану за свій рахунок, а вони не дають дозвіл. М Мовляв, ми приїжджі з Донбасу і за нами треба стежити і контралювати нас. Хто з таким стикався...
празники не помню• 25 ноября в 17:00
Ответ дляЯ такая наивная
А чого вони повинні паркан не мати? Може їм ще й срати сідати на виду у сусідів, що б ті по якості і кількості гімна визначили, чи не по буржуйські вони харчуються. Хоче людина мати паркан, має право!
Хоче, то хай ставить.
Хто їм заважає це зробити?
Вигадана заборона сусідів?
Чи вигадана ситуація в цілому?
Файна_зупка• 25 ноября в 17:02
Ответ дляЕлькиПальки
жЫрно.
Разрешение от соседей, чтобы поставить забор на своем участке не нужно.
Если он не бросает тень на участок соседей
Remensa• 25 ноября в 17:06
Блд, ти хоч би перечитало, що пишеш, ботяра срана.
Забір, шаг , від дива
Шлях до зірок• 25 ноября в 17:07
Ответ дляБратья Капли
фото
Построили глухой забор выше 2-х метров по всему периметру участка
Интересно, предъявит ли нам кто-то что-то?)
Remensa• 25 ноября в 17:08
Ответ дляШлях до зірок
Авториця прийде і відшмагає. Дивіть там , не розслабляйтесь, пильнуйте
Шлях до зірок• 25 ноября в 17:08
Ответ дляRemensa
Ок) Буду осторожна, расслабляться не стоит
Позитивна• 25 ноября в 17:11
Ответ дляЛенивица-красавица
Автор, тягніть всі дописи того чуда з фб.
’говорить Україна’ нервово курить, читаючи його фантазії
Сразу ясно, где работал дед этого комментатора...
И всё же я хочу спросить — кто написал четыре миллиона доносов?(с)
Единорог_помог• 25 ноября в 17:13
Автор, Ви ж розумієте, що справа не у вас, а у тих людях, які приїхали і показали себе дуже з поганого боку перед жителями інших регіонів і інших країн (
Мerida• 25 ноября в 17:15
Ответ дляПиу!Пиу!
Хлопци, я свий!!!
Голосом бацьки
УжеВотДа• 25 ноября в 17:16
Мне этот прибабаханый в ФБ вечно в ленте вылазит, ещё и здесь оно🤦‍♀️🤮
Багиня• 25 ноября в 17:25
Ответ дляЕлькиПальки
жЫрно.
перві раз слішу, сосед у мамі брал разрешение, я не хотела, а мам дала..
Сяду на шию, дорого!• 25 ноября в 17:35
Ответ дляБратья Капли
Автор просто тягает срачевник с фб. Тема про садик и язык, тоже автора.
ой, в Фейсбук засилие селюков, там такую муть пишут в комментариях.