Телячі ніжноСті• 25 ноября в 22:07

яку роботу освоїти з комп´ютером щоб працювати з дому?

накидайте будь ласка варіантів
кураГАЛЯ• 25 ноября в 22:08
Бухгалтер
Дівчина Гілмор• 25 ноября в 22:09
Кол центр, швидкодрук
Идууу--уууу блин• 25 ноября в 22:09
Ручки збирайте під кіно на комп´ютері
Бутерброд и я• 25 ноября в 22:09
Я іноземну мову викладаю
Веселуха Муха• 25 ноября в 22:11
Дивлюся зараз курс АІ автоматизації, генерації відео і тд. Думала ще в дата аналітику податися. Чесно,не знаю ким хочу бути в 40 років...
Веселуха Муха• 25 ноября в 22:19
Ответ дляДівчина Гілмор
Кол центр, швидкодрук
Швидкодрук, таке ще комусь треба? Я тут за пару годин навчилась заливати в чат gpt відео,аудіо і перетворювати його в текст. Можна навіть в режимі реального часу наговорювати на аудіо в телеграм і АІ буде перетворювати його одразу у текст і зберігати в Гугл шітс,ще і форматувати.
Я Головна• 25 ноября в 22:38
Ответ длякураГАЛЯ
Бухгалтер
Для начала нужно в офисе поработать,чтобы кто-то контролировал, подсказывал, рассказывал
кураГАЛЯ• 25 ноября в 22:41
Ответ дляВеселуха Муха
Це такі можливості лише у платній версії?
Веселуха Муха• 25 ноября в 22:46
Ответ длякураГАЛЯ
Це процес автоматизації,там не тільки чат застосовують, це програма make робить,ну і крім того треба вміти налаштовувати гугл док,боти в телеграм і тд.
кураГАЛЯ• 25 ноября в 22:49
Ответ дляВеселуха Муха
Зацікавили. Дуже дякую.
Як правильно називаються ( щоб загуглити) ці вміння, щоб почитати більш детально?
Веселуха Муха• 25 ноября в 22:50
Ответ длякураГАЛЯ
Зацікавили. Дуже дякую.
У genius є курс АІ, до 8.12 за підписку вони дають безкоштовний доступ
кураГАЛЯ• 25 ноября в 22:52
Ответ дляВеселуха Муха
А яка вартість підписки?
Веселуха Муха• 25 ноября в 22:53
Ответ длякураГАЛЯ
А яка вартість підписки?
Тисяч під 30, не пам´ятаю,я б за гроші,мабуть,не брала)
кураГАЛЯ• 25 ноября в 22:53
Ответ дляВеселуха Муха
А налаштовувати Гугл, боти в телеграмі і т.д. де Ви вчилися?
Веселуха Муха• 25 ноября в 22:54
Ответ длякураГАЛЯ
Там же
кураГАЛЯ• 25 ноября в 22:56
Ответ дляВеселуха Муха
А як Вам вдалося без грошей?
Веселуха Муха• 25 ноября в 22:58
Ответ длякураГАЛЯ
А як Вам вдалося без грошей?
Зайдіть самі подтвіться,там на сайті вся інфа є,треба репостнути у фейсбук і підписатися на телеграм,тоді можна підписку отримати до 8.12.
кураГАЛЯ• 25 ноября в 22:59
Ответ дляВеселуха Муха
Дякую
Миллениалка• 25 ноября в 23:04
Разработчик, тестировщик, аналитик, кибербезопасность, архитектор, сметчик, SMM, таргетолог, видеомонтаж, вебдизайнер, графический дизайнер, иллюстратор 🤔
Дівчина Гілмор• 26 ноября в 08:26
Ответ дляВеселуха Муха
Швидкодрук, я маю на увазі, коли по телефону говорять текст і його треба швидко набирати. Це відноситься до роботи в кол центрі, а не окрема робота. Я не знаю чи страхові компанії ’доросли’ до роботи з ШІ, але колись питали при прийомі на роботу чи вміє людина швидко друкувати
Веселуха Муха• 26 ноября в 09:44
Ответ дляДівчина Гілмор
Такі розмови зараз записують,про це навіть на початку розмови попереджають. Потім цей запис можна загнати у ШІ і перетворити у текст. Якщо не доросли то скоро доростуть.
Дівчина Гілмор• 26 ноября в 09:47
Ответ дляВеселуха Муха
Доростуть звичайно, але ж автор шукає роботу зараз
Неробименінерви• 01 декабря в 14:06
А хтось проходив безкоштовні курси genius? Роздумую просто над ними.