Бронетапці• 26 ноября в 07:52

Кто любит читать, какие книги из последних вы купили?

Зайканалужайке• 26 ноября в 08:23
оскільки всі мої книжки залишились не зі мною, то під час повномаштабної книжки не купувала, але вже сдалась, планую купити Колапс Кідрука і Книгу Еміля Павлюка. А так читала на електронній книжці, тих же Кідрука , Павлюка, Кінга, Бакмана
Инста_Богиня• 26 ноября в 08:27
Ответ дляЗалізна тьотя
Аа, ні останній раз ви читали в інституті.
Ця серія була страшенно полярна років 20 назад.
Що після цього сподобалося?
Естественно - хочу купить, то что нравиться и уже читала.
Сейча читаю Моргегштерн про время и М.Хоффман про карьеру жещин.’Голая правда. Откровения современных деловых женщин’
Название хайпует, но вопросы там серьезные поднимаются
Первоклашка Я• 26 ноября в 08:32
Ответ дляИнста_Богиня
Удалено администрацией...
Тобто ви взяли примітивне чтиво дашвар, полистали, і вирішили, що вся укр.література така? Ви серйозно?
Мала думку, що люди, які читають, вміють думати.
Потужна махіна• 26 ноября в 08:31
Я очень люблю норвежских авторов. Трилогия про Дину, например. Норвежцы вообще очень любят трилогии.
Инста_Богиня• 26 ноября в 08:33
Ответ дляПервоклашка Я
Видите как один испортил все?
Даже думалку испортил мне. С пары страниц
Инста_Богиня• 26 ноября в 08:32
Ответ дляПотужна махіна
Выгодно же
Первоклашка Я• 26 ноября в 08:34
Ответ дляИнста_Богиня
Видите как один испортил все?
Схоже, думати - то не ваше
Тому, не переймайтесь, буває
Инста_Богиня• 26 ноября в 08:35
Ответ дляПервоклашка Я
Схоже, думати - то не ваше
Тому, не переймайтесь, буває
Ага я и не заметила что он мечтает о лаврах Сорокина из рф.
ЧукИГеки• 26 ноября в 08:39
Ответ дляИнста_Богиня
Кто он?
Потужна махіна• 26 ноября в 08:40
Ответ дляИнста_Богиня
Выгодно же
Нууу, думаю, у них другая мотивация)
Первоклашка Я• 26 ноября в 08:46
Ответ дляЧукИГеки
Кто он?
Схоже, в тьоті дах поїхав
Инста_Богиня• 26 ноября в 09:00
Ответ дляЧукИГеки
Кто он?
Такой же любитель хайпа

https://ru.wikipedia.org/wiki/Сорокин,_Владимир_Ге...
ЧукИГеки• 26 ноября в 09:11
Ответ дляИнста_Богиня
Такой же любитель хайпа

Кто такой Сорокин я знаю, Вы о ком пишите? Кто, по-Вашему, такой же?
Червона ікорка• 26 ноября в 09:32
Ось в збережених. Хочу купити
Звезда в шоке• 26 ноября в 09:53
Планую декілька книг Куркова в електроніці купити, дуже сподобалася вистава Сірі бджоли в театрі на Подолі, хочу першоджерело прочитати, а то крім книжки про пінгвіна, нічого не читали, соромно, в Європі два рази виходив в бестселери
Зараз читаю Місто дівчат і паралельно закінчую життя в середньовічному замку.
Павличко і Кідрук на вау не зайшли, нічого поганого , але й не ще одна сторінка, ще, ой ранок
Пишна молодиця• 26 ноября в 09:58
В електронці остання прочитана Павлюка, а цю купила вчора доньці, вона обирала, але я теж планую почитати