Басноплетка• 26 ноября в 11:28
Є українські автори, які пишуть у стилі магічного реалізму, як Маркес?
Горлаю зрання• 26 ноября в 11:36
Читайте Павлюка, там не зовсім магічний реалізм...але сюжети закручені з поєднанням фантастики, містики і т.д
На циголках• 26 ноября в 11:47
Украинские авторы пишут в основном о страданиях и вечно в поисках непонятно чего.
Сказки народные некоторые только норм
Язвочка• 26 ноября в 12:01
Ответ дляГорлаю зрання
Пробувала я читати того Павлюка.... Неможливо. Сюжет наче і цікавий, але переклад на українську - просто жах жахливий. Принаймні Пітьма. Але після неї більше не хочеться пробувати щось інше.
Взагалі то дешева писанина
Горлаю зрання• 26 ноября в 13:08
Ответ дляЯзвочка
Взагалі то дешева писанина
Круті книги...але видно для вас не цікаві