Где тут 0?• 26 ноября в 13:00

Пролонговані сіофор і глюкофаж, хто приймає?

Дівчата, таке питання. Приймаю Глюкофаж XR. Хочу перейти на пролонгований Сіофор, бо він набагато дешевший. Може хтось його приймає, як він по якості, не гірший за Глюкофаж? Дякую)
Горлаю зрання• 26 ноября в 13:04
В мене бабуся приймає Глюкофаж, Сіофор їй не сподобався, чим саме вже не пам´ятаю
неДодекаэдр• 26 ноября в 13:07
Мама пьёт сиофор, ей подходит. Но всё сугубо индивидуально, купите блистер и попробуйте, подойдёт Вам или нет.
Сусановна• 26 ноября в 13:08
Мені не сподобався Лонг, від нього був закреп, а звичайний ок з трохи послаблюючим ефектом
Булькаю• 26 ноября в 13:22
Сіофор можна отримати по програмі доступні ліки
ДолькиКабана• 26 ноября в 13:35
Пью диаформин Sr, всё нормально и цена приятная.
автор Где тут 0? • 26 ноября в 13:48
Ответ дляДолькиКабана
Тримає норм?
ДолькиКабана• 26 ноября в 13:54
Ответ дляГде тут 0?
Тримає норм?
Да, отлично, жалоб нет.
АнтиТанкист• 26 ноября в 14:05
Глюкофаж це оригінальний препарат, Сіофор це генерик, але доволі гарної якості. Спробуйте, купіть одну пластинку подивіться на самопочуття, пропийте місяць та подивіться по аналізах.
Я свого часу 3 місяці пропила Глюкофаж XR 1000 або навіть 1500 і ніяких результатів по зміні тіла не побачила. Звісно що і за харчування слідкувала, але якось без результату
ЛеньГуглить_правда• 27 ноября в 02:59
Я діабетик 2 типу. Приймала і пролонговані глюкофаж, і сіофор і наші метафору, діаформін. Різниці не побачила. Сіофор, метафору, діаформін, метамін входять до Доступних ліків, Мені сімейна виписує сіофор 1000 ХР на 2 місяці , упаковка 120 таблеток, доплата десь 100 грн.