Забагаловка• 26 ноября в 13:16
Відчуття, ніби не можу зробити глибокий вдих, хоча фізично все нормально
Хто стикався з таким?
Пускаю бісики• 26 ноября в 13:26
Перевірте серце. Негайно. Кардіограму зробіть.
Хай це виявиться просто стресом звісно
Шалена красуня• 26 ноября в 13:32
автор, от проблем со спиной или нервами до инфаркта, выбор огромный
100%• 26 ноября в 14:20
ТАкие зажимы бывают 2 видов
- немозможно вДОхнуть
- невозможно ВЫдохнуть..
- немозможно вДОхнуть
- невозможно ВЫдохнуть..
ЛюблюДевчонок• 26 ноября в 15:41
Ответ дляПускаю бісики
Хай це виявиться просто стресом звісно
боже, та не лякайте людину - при невідкладних станах НІКОЛИ не буває тільки одного цього симптому, завжди є купа інших скарг і поганий загальний фізичний стан
Счастье_же_вот_оно• 27 ноября в 02:56
Мені сімейна приписала нітрогліцерин. Було пару раз таке і по юності терпіла, а з віком нітрогліцерин допомагає такі стани швидко проходять.