Запароленое одеяло• 26 ноября в 14:57

Дівчатка, поговоримо?

Я - жінка. 31 рік. І я не хочу мати своїх дітей. Так, мені подобаються малі діти, але чисто побавитись.
Це відчуття материнства, колись має прийти?
ХикориДикори• 26 ноября в 14:58
Хто знає? Може прийде, може ні.
КаРаКаТиЦа• 26 ноября в 14:58
Прийде - прийде, ні - ні. Навіщо про це думати.
Секретница• 26 ноября в 14:58
Так, після народження дитини а може і після того як вона переїде в свою квартиру
Пацака-задирака• 26 ноября в 15:00
Никто вам не ответит за вас
У меня не появилось с годами
Оскорбляю всячески• 26 ноября в 15:00
Та живіть як хочете
Не треба вам дітей народжувати якщо ви не хочете їх або не маєте ресурсу
Христя в тiстi• 26 ноября в 15:02
я їх ніколи не хотіла,навіть бавитись. мені краще бавитись з котом.
ЛісАпетная• 26 ноября в 15:02
До мене довго не приходило це почуття. Думала, як тільки щось відчують, то одразу. Еге ж, якби воно так. Народила в 40, все супер. Але скочила, як то кажуть, майже в останній вагон. Не уявляю життя в якому б не було моєї дитини. Навіщо тоді це все.
Відкушу все що стирчить• 26 ноября в 15:04
Ко мне так и не пришло в 40, не страдаю по этому поводу
Все будет, но потом• 26 ноября в 15:17
Как же мне горела семья и дети в 25+...
Сейчас намного спокойнее, а тогда🙄

У меня просто бушевали гормоны и требовали требовали. Я думала у всех так
Пишу з калідору• 26 ноября в 15:19
Чесно? Може і не зʼявитись, або вже ближче до 40 під впливом гормонів і короткочасно.
Все будет, но потом• 26 ноября в 15:19
Любовь к ребенку -ну с полутора до двух его лет пробуждается....вероятно это природа спецом так делает
Мозговая пилочка• 26 ноября в 15:27
У меня знакомая . 40 лет так и не пришло. Сожитель грузин,то как ребёнок. Нянчит его ,обхаживает. Масик работать не любит. Долго на одном месте не держится. Заменяет три ребёнка.
Organic• 26 ноября в 15:44
Хоть и банально, но вы пока свое не родите никогда не ощутите это материнство только догадки