Калинові вуста• 26 ноября в 15:49
Про таро)))
Хочу сказати так… дівчатонька, всі хто читає) прошу не йдіть до ніяких тарологів то все фігня) вам кожен день якщо робити розклад то кожен раз буде все інше)
Це просто як розвага. Невже ви думаєте? Що карточки з малюнками знають вашу долю? Що вони можуть знати правду чи ваш чоловік гуляє чи ні?
Я собі одного року викинула цілий рік свого життя я як захворіла тарологами
Думаєте щось збулось з їхні розкладів? Ні.
Тому не витрачайте гроші на тарологів, краще собі зробіть шопінг 🛍️ терапію буде більше толку
Всім щастя!