Уходя дверю не хлопать• 26 ноября 2025
Завтра мій день народження… і це буде як завжди найсумніше для мене
Ну по перше - старію. 31 як не як уже…
По друге дитина дуже хвора, висока температура
А по третє чоловік (скоро колишній) зробив «подарунок» подав на рощлучнння
І сьогодні прийшов додому і плюнув на підлогу… плюнув бо сказав що не може дивитись на мене(
Завжди мріяла про свято гарне…
Розумію, зараз не на часі… але так хотілось цього свята завжди…
Ех дівчата, тяжко мені.
Ще й зуб болить шалено
Завжди мріяла про свято гарне…
Ех дівчата, тяжко мені.
Ще й зуб болить шалено
Щепотка_совести• 27 ноября 2025
І в мене колишній чоловік подав на розлучення саме на мій день народження, як будто інших днів не було. Зрозуміло, що це навмисно, щоб більше насолити. я такого не розумію, якби тобі вже людина не подобалася, є ж якісь правила поведінки...
Тільки не про гроші• 27 ноября 2025
Ответ дляСhanelKa
Іноді людям потрібна підтримка
І нема ресурсу на все інше. То нормальний стан, бо слабкість жінки - то теж нормально. Люди не роботи
Це не про автора. Я сто відсотків впевнена, що вона живе в позиції жертви і не готова відповідати за своє життя. Скільки не жалій
постою_послушаю• 27 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ребенок что смертельно болен? Не завези в детскую комнату конечно, но дали сироп и отпраздновали дома с ребенком. Съели торт, посмотрели фильм, потанцевали, зажгли бенгальские огни и так далее. Но легче же на форуме строчить и ничего не делать
У автора день рождения только завтра. Вот сегодня поплачет, а завтра будет новый день
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
По суті вже 4 хвилини як)))
Дякую вам дуже за всі теплі і добрі слова!
Тільки не про гроші• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую
Вам може і образливо але прислухайтесь. Ваше життя зміниться
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Зовсім не ображаюсь. Повірте ваші слова порівняно з тим що я слухала від колишнього чоловіка, це просто мед у вуха.
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Когда он плюнул на пол, Вы не плюнули ему в харю?
Ні. Тільки запитала ти вдома в себе плюєш? Він сказав це не мій дім
Я сказала ок
Тільки не про гроші• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В моїх словах немає образи. Лише ви відповідальні за ваше життя. Це і є найголовніше
ЯблокоРаздора• 27 ноября 2025
В мене завтра теж день народження-33 виповнюється. Ви знаєте, дивлячись на суцільне горе навкруги, я рада, що мої рідні і я живі і відносно здорові. Тому вище носа, хороших людей Вам на шляху❤️
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Теж 27-го?
Дякую дуже. З наступаючим вас! І вам хороших людей на шляху
ЯблокоРаздора• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Теж 27-го?
Так, вже сьогодні, виходить) 27, так) дякую)
Свекруховна• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я сказала ок
з днем народження вас. І кожен фініш це по суті старт.... беріть себе в руки, чмачо свого, раз не його дім - хай збирає монатки і досвідос, міняйте ключі, блокуйте телефони - поплачте і відріжте. Йдіть в своє нове краще життя.
Стильна штучка• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я сказала ок
И зря, очень зря.
Потому что, это ВАШ дом.
Перестаньте быть терпилой.
С Днем Рождения! Мудрости, сил и новых встреч. Цените себя.
Потому что, это ВАШ дом.
Перестаньте быть терпилой.
постою_послушаю• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я сказала ок
У него вообще всё в порядке с головой? Прям мастер эпатажа и театральных жестов
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляСвекруховна
Дякую! Лежу біля дитини і плачу. Так мені болить. Чому я раніше не пішла 😭чому я втратила стільки часу. Сьогодні все могло б бути інакше
миссДавеча• 27 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Не всех надо поддерживать. Некоторым пендель Нужен. Потому что только и ищут где поныть
Вот знаете, у меня был период когда я осталась без роботы, жилья, денег и мужа со старшим ребёнком с тяжёлой депрессией и у которого отказывают почки, плюс младший шестилетний для которого весь мир это мама. Не ныла, советчица была единственным местом где пожалелась на жизнь. Попадись в то время мне такое любители пенделя, прыгнула бы под поезд, но к счастью попались те кто поддержал и понял. Я выгребла, было тяжело, но держалась за слова которые мне тогда написали. Вы не можете через экран знать в чем именно человек нуждается и ваш ,, волшебный пендель,, может стать последней каплей
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляСтильна штучка
И зря, очень зря.
Потому что, это ВАШ дом.
Перестаньте быть терпилой.
Потому что, это ВАШ дом.
Перестаньте быть терпилой.
Дякую дуже!
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Думаю що ні…давно помічала що не зовсім ок речі як він робив. Не хочу тут навіть писати бо скажуть що я вигадала
Свекруховна• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
значить тільки зараз прийшов той час - раніше ви не були готові. Пам’ятайте у всьому поганому є заховане щось хороше, і ви це зрозумієте - бажаю вам якнайшвидше це зрозуміти
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляСвекруховна
Дякую! 🙏 сподіваюсь на це
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ длямиссДавеча
От і я зараз без роботи, без нічого, без гроша за душею, сама з дитиною і з купою болячок
Дуже тяжко…
Я дуже рада що у вас все вийшло і ви все змогли. Ви молодець
Дуже тяжко…
ЯНаПэПэ• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Більше не буду. Ви так написали наче у мене їх 5.
За нового у шлюб підете після розлучення?
миссДавеча• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дуже тяжко…
В ви зможете. Я в 40 років почала життя знаново, без освіти, без досвіду роботи. Зараз я на керівній посаді, так як потрібно було взяти себе в руки і почати життя заново. Вам лише 30 і все життя попереду. Ви сможете, головне вірити в йти до цілі
Спішу - перекидаюсь• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ой так погано їй і сироп рвала… з 39.7 в центр дуже не підеш
Так живут все люди.ничего не поделаешь
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Не піду бо ніхто не покличе і страшно маючи дочку
ЯНаПэПэ• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Чому не покличуть? Ви не доглянута?
Уходя дверю не хлопать
• 27 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Чому не покличуть? Ви не доглянута?
Доглянуьа
Треба трішки схуднути
Але. І волосся фарбую косметику дуже люблю макіяжі
Манікюр сама і педикюр душ .
Але не тільки в цьому справа
Треба трішки схуднути
Манікюр сама і педикюр душ .
Але не тільки в цьому справа