Уходя дверю не хлопать• 26 ноября 2025

Завтра мій день народження… і це буде як завжди найсумніше для мене

Ну по перше - старію. 31 як не як уже…
По друге дитина дуже хвора, висока температура
А по третє чоловік (скоро колишній) зробив «подарунок» подав на рощлучнння
І сьогодні прийшов додому і плюнув на підлогу… плюнув бо сказав що не може дивитись на мене(
Завжди мріяла про свято гарне…
Розумію, зараз не на часі… але так хотілось цього свята завжди…
Ех дівчата, тяжко мені.
Ще й зуб болить шалено
Клептоманка• 27 ноября 2025
квартира чья? вам есть где жмть? на алименты нормальные подавайте
все будет отлично, избавитесь от мудака, чем не подарок
Пишна молодиця• 27 ноября 2025
Из всего написанного, проблема, это температура у ребенка, пусть быстрее поправляется! 31 это шикарный возраст, молодость . Мне 42, и в 40 я встретила в настоящую любовь, наилучшие отношения в моей жизни. После развода, тоже думала, что конец нормальной жизни ( 36 лет с двумя детьми). Так что с Днём Рождения и началом новой жизни! Очистите свою жизнь от ненужных людей!
Пишна молодиця• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую вам. Він мені ще й додав - ти стара і нікому нах не треба.
Это их коронная фраза
Пишна молодиця• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Той проживе
Ще мені казав постійно ти до 40-50 не дотягнеш, здохнеш . Я казала ок
Фу , зачем оно Вам слушать такое и жить с таким быдом рядом.
Чучало яблуні• 27 ноября 2025
Автор, давайте меряться горем. ))
Мне тоже завтра дн - 40 лет.
Вся такая умная катаюсь на качелях с мудаком.

А так норм вроде, вот только бы ботокс под глаза...

Ребенка и зуб лечите, мужа - нахер. Все наладится. Это нормально пострадать, даже если отношения заканчиваются со скотом.
Мне без сахара• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
От і я зараз без роботи, без нічого, без гроша за душею, сама з дитиною і з купою болячок
Дуже тяжко…
Я дуже рада що у вас все вийшло і ви все змогли. Ви молодець
С Днем рождения,дорогой стрелец!
Вылечите ребенка,пойдете на работу и все наладится
Несу добро людям• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Він як до лайна до мене.
Как вы вообще это допустили и почему он сейчас всё ещё ваш муж? Почему не выгнали его первой? И тут не плакать надо, а радоваться, что сдыхались козла. Подавайте сразу на алименты
Дон Пэдро• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ой, той ще мене переживе… кляне мене на чому світ стоїть
А кому кляне? Просто цікаво
Море_море_я_скучаю• 27 ноября 2025
Автор , у вас занадто високі очікування від цього дня .
Всяке в житті буває , але всі стрілочки зводяться саме на вас !
Проведіть цей день з дитиною , в затишку вдома , в балансі з собою . Приготуйте щось особливе . Полюбіть себе такою яка ви є .
Тарабарщина• 27 ноября 2025
Подивіться на цю проблему через рік. Якщо вона не залишиться, то це не проблема.
Через рік ваша дитина буде здорова, а ви , можливо, знайдете гарного чоловіка і відсвяткуєте ваш день народження разом .
Я Вас вітаю🌸🌸🌸
Життя прекрасне, головне, щоб не боліло нічого, інше - дрібниці
Моторошні троянди• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ебанько он. 31- молодая женщина! Эх, я была в 31 конфетка. Не вздумайте это брать на веру, он просто дятел, хочет вам больнее сделать. Не вздумайте на себя это всё принимать. Он когда уйдет, вам станет легче, потому как не будет этого абьюза. Празднуйте день рождения и его уход- это вам лучший подарок. Так ему и скажите.
Губка Боб• 27 ноября 2025
Чем Вы так достали мужчину, что он к Вам относиться так плохо?
Летчица• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так і буде іншого не дано..
Стільки років піде в смітник… але людина перейшла всі межі…я і просто тупа, і проститутка, і таке всяке
Ну але то таке
А, так это он вам подарок на ДР сделал, что на развод подал. Не понятно почему вы сами это не сделали. Пусть этот ДР будет самым плохим в вашей жизни. В следующем году ждем с темой, что у вас все хорошо, после того, как избавились от мудака.
Летчица• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дебил.
автор Уходя дверю не хлопать • 27 ноября 2025
Ответ дляЛетчица
♥️дякую дуже
Ответ дляТарабарщина
Я Вас вітаю🌸🌸🌸
Дякую Вам♥️
Ромашкинная• 27 ноября 2025
1 Вам всього 31 ? це старість?)))))) не смішіть мене.....
2 Діти хворіють, але і це мине, діти переростають...
3 Нафіга вам оте кон4ене? хіба то чоловік- то якесь непорозуміння. Вам всього 31- саме час обирати нормального чоловіка
4 Зуб болить -то до стоматолога.....
Автор, хвате киснуть, подивіться на себе у дзеркало, наведіть красу і айда радувати світ! обіймаю вас
Мандолина Бу• 27 ноября 2025
Лікуйте дитину та зуби, все інше фігня🌷