Уходя дверю не хлопать• 26 ноября 2025

Завтра мій день народження… і це буде як завжди найсумніше для мене

Ну по перше - старію. 31 як не як уже…
По друге дитина дуже хвора, висока температура
А по третє чоловік (скоро колишній) зробив «подарунок» подав на рощлучнння
І сьогодні прийшов додому і плюнув на підлогу… плюнув бо сказав що не може дивитись на мене(
Завжди мріяла про свято гарне…
Розумію, зараз не на часі… але так хотілось цього свята завжди…
Ех дівчата, тяжко мені.
Ще й зуб болить шалено
автор Уходя дверю не хлопать • 26 ноября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Обіймаю вас! Тримайтесь і бережіть себе! Все налагодиться і буде обов´язково добре.
Дякую дуже!🥰🥹
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
З днём еародження! Здоров´я вам і дитині! Це головне. Скоріше зцілитися морально і полюбити себе
Дякую дуже дуже!😘😍
Шикаю і викаю• 26 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дніпро.
Шкода. Я у Київі, думала Вам тортик привезти, як раз завтра вільний день.
Ответ дляШикаю і викаю
❤️🙈дякую вам за вашу доброту.
Шикаю і викаю• 26 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
❤️🙈дякую вам за вашу доброту.
Ну що Вам сказати, таке трапляється. І це треба пережити, словом тут не допоможеш так. Спробуйте переключитися на своє свято, та на скоріше одужання дитини
Мати тріля• 26 ноября 2025
Я скажу так - ваш чоловік зробив вам найкращий подарунок! Ви може ще цього не усвідомлюєте просто.
Дитинку лікуйте, завтра собі квіточки і що полюбляєте купіть. Порадуйте себе, випийте келих шампанського за день народження і за звільнення від домашнього насильства. Реально є що святкувати
Гуру троллинга• 26 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую вам. Він мені ще й додав - ти стара і нікому нах не треба.
В 31 год??? Да вы еще молоды и свежи! Успокойтесь, то он свои страхи проговаривает.
Україна наше все• 26 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ой, той ще мене переживе… кляне мене на чому світ стоїть
Мужики долго не живут
Ответ дляМати тріля
Дякую вам,направду хоч чужі люди але ця доброта відчувається через екран
Мені і родичі так кажуть . Він тобі ще подарунок зробив , а мені так боляче. Дуже і дуже боляче.
Так і за дитя переживаю має дуже високу температуру
Ответ дляУкраїна наше все
Мужики долго не живут
Той проживе
Ще мені казав постійно ти до 40-50 не дотягнеш, здохнеш . Я казала ок
Ответ дляГуру троллинга
Я вже реально в якийсь момент почала думати що може вже все, старість прийшла 😭
СhanelKa• 26 ноября 2025
Пошліть на ..й того чоловіка і все у вас буде добре
Подарунок хочете ?
Спішу - перекидаюсь• 26 ноября 2025
А кто вам мешал зуб починить? До 21 стоматологии работали
Ответ дляСhanelKa
Подарунок хочете ?
Ні ні ви що дякую не потрібно подарунків! Добре слово тут - це вже подарунок для мене і великий ♥️
СhanelKa• 26 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ви ще така молода і все у вас буде ок )
Треба тільки більше сили, морально, то важливо.
Тільки не про гроші• 26 ноября 2025
Как же я не люблю жертв и нытиков.
Вы живете ту жизнь, которую создали сами
постою_послушаю• 26 ноября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Может температурящего ребёнка не с кем было оставить, не подумали? Вы прям мастер поддержки
Ответ дляТільки не про гроші
Как же я не люблю жертв и нытиков.
Знаєте так буває, не туди люди йдуть… і я не в ту дорогу завернула що треба в житті. Винна сама, знаю. Але від розуміння цього мені не легше
Спішу - перекидаюсь• 26 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Дали ребенку сироп от темпы, завезли в детскую комнату в трц, сходили в стоматологию
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ой так погано їй і сироп рвала… з 39.7 в центр дуже не підеш
постою_послушаю• 26 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Автор, мне сегодня 48, и даже у меня мыслей нет старости. Вы ещё очень молодая, с наступающим Днём Рождения Вас!
Ответ дляпостою_послушаю
Вітаю вас з днем народження! Бажаю здйснння всіх ваших мрій!
Дякую дуже і вам🥰
Тільки не про гроші• 26 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ні не знаю. Поки ви не візьмете відповідальність за ваш стан, життя, ваше день народження і все що відбувається так і будете йти не туди і нити. Бо це просто. А дитині одужання. Більшість хвороб проходят за два тижні повністю.
постою_послушаю• 26 ноября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Вы прям мать года
автор Уходя дверю не хлопать • 27 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Дякую
СhanelKa• 27 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Вітаю
🎉
Тільки не про гроші• 27 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Вы прям мать года
Ребенок что смертельно болен? Не завези в детскую комнату конечно, но дали сироп и отпраздновали дома с ребенком. Съели торт, посмотрели фильм, потанцевали, зажгли бенгальские огни и так далее. Но легче же на форуме строчить и ничего не делать
постою_послушаю• 27 ноября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Моя всегда рвала от сиропа. Давайте лучше таблеточку или половинку растолченную и в ложке фруктового пюре, сока, или варенья
Тільки не про гроші• 27 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Не всех надо поддерживать. Некоторым пендель Нужен. Потому что только и ищут где поныть
СhanelKa• 27 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Іноді людям потрібна підтримка
І нема ресурсу на все інше. То нормальний стан, бо слабкість жінки - то теж нормально. Люди не роботи