Мати драконів• 27 ноября 2025
Спатифілум
Дайте пораду, як доглядати за спатифілумом?
Цікавить розмноження, пересадка…
Раніше випускав цвітоноси, а ось за роки війни щось ні разу…
Цікавить розмноження, пересадка…
Сало не люблю• 27 ноября 2025
Фото покажіть.
Може запущений, загущений і темно йому. Добрива які використовуєте?
Взагалі він невибагливий. Весною відсадіть кілька молодих розеток окремо. Не заливайте. Світле місце без прямих променів
Перекус беру завжди• 27 ноября 2025
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
Мені підкажіть будь ласка, квітка і її стовбуреуь по жовтіли вже, треба зрізати?
ПАЦАНКА О• 27 ноября 2025
Не знаю.. у меня растет в темном месте, цветет весной и летом постоянно, сейчас листья гонит темно- зелёные, постоянно заливаю.
ПАЦАНКА О• 27 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Щоб гарно квітував - купіть монофосфат калію, і буде море квітів)
Дуже гарний
ПАЦАНКА О• 27 ноября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Я отрезаю
Ноунэйм• 27 ноября 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Дуже гарний
Він в мене росте в горщику з автополивом, воду заливаю через отвір.
Води пьє дуже багато, практично в ній стоїть, але сам горщик стоїть на теплому підвіконні
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
Це ось старичок що квітнув колись
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
А це його відросток
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
Взагалі я не садовод, ніякими добривами не поливала жодного разу
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Уххх який у вас гарний 😍
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Розкажіть будь ласка як використовувати цей монофосфат калію?
Ноунэйм• 27 ноября 2025
Ответ дляМати драконів
Купила в квітковому магазині пакетик 200 грамів.
Не розумію я їх дозування, тому беру на 1 л води 1 чайну ложку.
Додою раз на місяць.
І ще дуже важливо для спатіка рихлий ґрунт! Він в мене сидить в торфі з великою кількість агроперліта (майже 40%) та додаванням деревного вугілля.
Росте, як дурне)
Від нього відсадила ще два величезні вазони
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
А ще скажіть будь ласка чому ґрунт цвілістю пахне? Я ніби не так часто поливаю
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
А в якому магазині ви ці всі наповнювачі купуєте? В нас поблизу тільки один вид грунту
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
А інші рослини, драцена, фікус, можна цим добривом поливати?
Ноунэйм• 27 ноября 2025
Ответ дляМати драконів
Це більш для квітучих - кала, фіалки…
Те, що я ваших фото побачила, то проблема у вас ще в обʼємі горщика, він має бути трохи менший за кореневу, не на виріст, тоді і не буде заливу, корені не будуть загнивати і ґрунт не буде цвісти
Сало не люблю• 27 ноября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Зрізайте, воно ж негарне вже
Сало не люблю• 27 ноября 2025
Ответ дляМати драконів
1 ст л на 10 л води.
Для свого порахуйте приблизно, 2 гр на 1 л. Чайна ложка- 5 гр, он вище пишуть, теж норм.
Для листяних беріть Мастер 20-20-20, або будь-яке інше, Плантафол наприклад, що є в магазині. На назви ’для....’ не дивіться, це маркетинг.
Іноді 20-20-20 можно давати і спатифілюму. Також підійде 5-15-45, 10-54-10. Азоту поменше, перша цифра, далі калій і фосфор, їх має бути більше для квітучих.
Про грунт +++ , підтримую
Мати драконів
• 27 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Це більш для квітучих - кала, фіалки…
Дякую, доведеться робить їм пересадку
Наездница• 28 ноября 2025
Ответ дляМати драконів
Тому що залив. Великий горщик , який корні не змогли освоїти і тому все загниває. Пересадіть в нормальний грунт для ароїдних в помірний горщик.