Марафетчица• Изменено 27 ноября в 18:56
Як лікуватися?
Захворіла знайома.
Лейкомія.
Треба 8 курсів хімії.
82000 за одну.
От як лікуватися?
Де там ’наша медицина краща’.
Виставляє скрізь пости про збори і ніяк не вистачає.
Курс -раз в місяць.
Лейкомія.
Треба 8 курсів хімії.
82000 за одну.
От як лікуватися?
Де там ’наша медицина краща’.
Курс -раз в місяць.
Тролю як можу• 27 ноября в 18:57
В місті, звідки ваша знайома, немає жодної програми, за якою людині повністю або частково компенсуються хоча би ліки?!
Баррикадница• 27 ноября в 18:58
Ответ дляТролю як можу
У столиці не всі отримують лікування , а за пересічні міста та містечка зовсім нема що говорити/писати
Марафетчица
• 27 ноября в 18:58
Ответ дляТролю як можу
Немає. Хмельницький.
Або ми незнаємо
Марафетчица
• 27 ноября в 19:00
Ответ дляБаррикадница
У мене сестра розказувала, що в колеги за кордоном. Лікування безкоштовно, потім дали 2 групу.
Рак молочної залози з видаленням.
Леді Душка• 27 ноября в 19:00
Ответ дляМарафетчица
Рак молочної залози з видаленням.
Часто ще і пронизують залозу безкоштовно
Умничка-помощничка• 27 ноября в 19:02
Це зараз вся хімія така дорога? Чи при різних видах онкології різна хімія і є дешевша? Не просто так питаю, сьогодні взнала, що дочка моїх друзів захворіла, лімфома Ходжкіна
Марафетчица
• 27 ноября в 19:01
Ответ дляУмничка-помощничка
Я незнаю. Так лікарі призначили
Намазюкана нішою• 27 ноября в 19:06
Надо ехать, у нас нет лечения(((, только на марафоне все бесплатно
Пліснявілий сир• 27 ноября в 19:06
Ответ дляУмничка-помощничка
Бо для різних органів - різне лікування.
Тролю як можу• 27 ноября в 19:07
Ответ дляМарафетчица
Немає. Хмельницький.
Або ми незнаємо
Ви не знаєте. Розумію, що зараз на перший план вийшли емоції та страх. Але боротьба за життя зараз дуже фінансово - залежна. В інтересах вашої знайомої оперативно зібрати інформацію. І її перший помічник в цьому - її лікар.
В Києві ж маніпуляції, які роблять абсолютно безкоштовно. Навіть пожиттєві. В є ті, що компенсуються частково.
Ви не в забитому хуторі. Ви в обласному центрі. Дійте!
Умничка-помощничка• 27 ноября в 19:08
Ответ дляПліснявілий сир
Так я це і питаю, чи вся хімія така дорога?
Капуста Маша• 27 ноября в 19:09
Маме лечили лимфому практически бесплатно, мы покупали только одну химию, все остальные были. Сначала лечили в Кропивницком, потом в институте рака в Киеве, пересадку костной ткани тоже бесплатно делали, правда, доноров искали мы сами. Большинство расходов были это проезд и проживание в других городах
Марафетчица
• 27 ноября в 19:11
Ответ дляТролю як можу
Запитала. Призначили такий препарат, який держава не покриває
Марафетчица
• 27 ноября в 19:11
Ответ дляКапуста Маша
Зараз призначили препарат, який не покриває держава. Нажаль хвороба прогресує
Марафетчица
• 27 ноября в 19:12
Ответ дляБабуся Бетман
Пусть едет в германию, пока принимают.
Треба швидко реагувати. А там поки дочекатися. Та й немає кому супроводжувати
Капуста Маша• 27 ноября в 19:13
Ответ дляМарафетчица
Да, бывают агрессивные формы, у мамы за месяц опухоль перекрыла дыхательные пути(
Бабуся Бетман• 27 ноября в 19:14
Ответ дляМарафетчица
Какая у нее стадия?
Капуста Маша• 27 ноября в 19:15
Ответ дляМарафетчица
А вот это огромная проблема, что нет человека, который возьмёт на себя поиск информации, сопровождение, общение с врачами, одному больному справиться будет крайне сложно
Тролю як можу• 27 ноября в 19:18
Ответ дляМарафетчица
Приймальня місцевих депутатів, великі підприємства, на яких працюють родичі. Збір по знайомим та знайомим знайомих. На жаль, альтернатив більш немає.
Або шукати те, чим вони володіють і що коштує 13500 долларів. І продавати.
Марафетчица
• 27 ноября в 19:22
Ответ дляСяду на шию, дорого!
При чем цена к тому, что медицина краща?
При тому, що не безкоштовно
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:33
Ответ дляМарафетчица
При тому, що не безкоштовно
Вы сравниваете тёплое с мягким. Краща и безкоштовна - разные характеристики. Наша медицина реально краща. И все, кто уехал из страны, убеждаются в этом ежедневно
Марафетчица
• 27 ноября в 19:33
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В даному випадку?
Діагноз поставити, а далі ’сам милий, сам...’
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:35
Ответ дляМарафетчица
В даному випадку?
В смысле сам? Кто ей предложил делать химию самостоятельно на дому????
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:37
Ответ дляМарафетчица
Рак молочної залози з видаленням.
Не безкоштовно, а по страховке. Зачем вы все искажаете?
Умничка-помощничка• 27 ноября в 19:37
Ответ дляМарафетчица
В даному випадку?
В інших країнах теж не безкоштовно, там треба страховку купувати щорічно. В нас немає обов´язкового страхування, але можна самому купувати. І тоді допоможуть фінансово з лікуванням
Марафетчица
• 27 ноября в 19:39
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вона працювала.
І знайома працювала теж
Марафетчица
• 27 ноября в 19:39
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вы шутить изволите?
Диагноз поставили, а дальше рецепты и стоимость