Марафетчица• Изменено 27 ноября в 18:56
Як лікуватися?
Захворіла знайома.
Лейкомія.
Треба 8 курсів хімії.
82000 за одну.
От як лікуватися?
Де там ’наша медицина краща’.
Виставляє скрізь пости про збори і ніяк не вистачає.
Курс -раз в місяць.
Лейкомія.
Треба 8 курсів хімії.
82000 за одну.
От як лікуватися?
Де там ’наша медицина краща’.
Курс -раз в місяць.
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:40
Ответ дляМарафетчица
Вона працювала.
І знайома працювала теж
А на предыдущий вопрос ответите? Кто ей сказал самостоятельно на дому делать химию?
Марафетчица
• 27 ноября в 19:40
Ответ дляУмничка-помощничка
В інших країнах теж не безкоштовно, там треба страховку купувати щорічно. В нас немає обов´язкового страхування, але можна самому купувати. І тоді допоможуть фінансово з лікуванням
Ні, людина просто працювала і податки сплачувала
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:40
Ответ дляМарафетчица
Вы шутить изволите?
Диагноз поставили, а дальше рецепты и стоимость
И? Что не так?
Марафетчица
• 27 ноября в 19:41
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я Вам ответила. Что значит на дому?
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:41
Ответ дляМарафетчица
Слышала звон, не знаю где он... Вы вообще не в теме страхования.
Марафетчица
• 27 ноября в 19:42
Ответ дляСяду на шию, дорого!
И? Что не так?
А де медицина безкоштовно згідно Конституції?
Марафетчица
• 27 ноября в 19:42
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Тобто?
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:43
Ответ дляМарафетчица
Я Вам ответила. Что значит на дому?
Ваши слова ’Діагноз поставити, а далі ’сам милий, сам.’ Я и спрашиваю - что значит - сам? Она сама себе должна химию делать?
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:43
Ответ дляМарафетчица
Покажите статью
Марафетчица
• 27 ноября в 19:46
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Есть такое слово ’ирония’.
Не пишите в этой теме больше, пожалуйста
Умничка-помощничка• 27 ноября в 19:46
Ответ дляМарафетчица
Не має такого в Конституції. Я розумію про що ви, але вартість ліків це ще не все лікування. Ви можете це зрозуміти, коли порівняєте приватну клініку і державну
Марафетчица
• 27 ноября в 19:48
Ответ дляУмничка-помощничка
Я порівняла два випадки у знайомих. В Україні і за кордоном.
Це не про грип чи застуду, яку можна лікувати вдома.
Марафетчица
• 27 ноября в 19:49
Ответ дляУмничка-помощничка
Стаття 49 Конституції про те, що у державних закладах допомога безкоштовно
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:50
Ответ дляМарафетчица
Есть такое слово ’ирония’.
Это форум. Тут имеют право писать все. Иронию свою приберегите для ’знакомой´, когда в следующий раз будете так тупо троллить
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 19:50
Ответ дляУмничка-помощничка
Не мешайте автору фантазировать
Умничка-помощничка• 27 ноября в 19:55
Ответ дляМарафетчица
Ви не хочете зрозуміти, що послуги лікарів, це і є безкоштовна допомога. Те що вони обстежать, поставлять діагноз, випишуть лікування, самі процедури, робота медсестер це і є безкоштовна медична допомога. Самі будівлі лікарень, які треба утримувати це є теж від держави. На це ідуть податки
Марафетчица
• 27 ноября в 19:56
Ответ дляУмничка-помощничка
Чому в тій же Германії лікують рак безкоштовно в основному?
Поставили діагноз, а далі як?
Умничка-помощничка• 27 ноября в 19:58
Ответ дляМарафетчица
Поставили діагноз, а далі як?
А чому в США потрібно кожного року страховку купляти?
Анонимарик• 27 ноября в 19:59
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вы сравниваете тёплое с мягким. Краща и безкоштовна - разные характеристики. Наша медицина реально краща. И все, кто уехал из страны, убеждаются в этом ежедневно
Де потік іноземних громадян лікуватися в Україні, якщо вона найкраща?
Марафетчица
• 27 ноября в 20:00
Ответ дляУмничка-помощничка
Бо в них напевно така система страхування.
Умничка-помощничка• 27 ноября в 20:02
Ответ дляМарафетчица
Поставили діагноз, а далі як?
В Німеччині теж страхівки, правда люди які на утриманні держави, страхуються за державний кошт.
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 20:02
Ответ дляАнонимарик
До войны был постоянно
Курочка-чубаточка• 27 ноября в 20:03
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я уехала из Украины. Недавно побывала в заграничном госпитале. Бесплатно сделали сложнейшую операцию. Отношение медперсонала по сравнению с нашим просто небо и земля. Возвращаться на родину не хочу ни за что на свете.
Анонимарик• 27 ноября в 20:04
Ответ дляСяду на шию, дорого!
До войны был постоянно
Вірю, що британці, німці, австрійці та інші приїжджали в Україну
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 20:07
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я тоже уехала. В этой стране медицина опасна для жизни. Полгода искала нормального доктора. Нормального, НЕ хорошего. Если бы не постоянные созвоны с киевскими докторами, умерла бы давно.
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 20:06
Ответ дляАнонимарик
Мне пофиг на вашу веру, я в мед учреждениях работала 20 лет.
Анонимарик• 27 ноября в 20:08
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Тому що брехня, що масово лікувалися.
Курочка-чубаточка• 27 ноября в 20:08
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В Украине вытрясли всё, что было. Хоть квартиру продавай, хоть почку.
Нічний дожор• 27 ноября в 20:10
Ответ дляНамазюкана нішою
Надо ехать, у нас нет лечения(((, только на марафоне все бесплатно
У дочки подружку покусал бродячий котик неадекватный. До этого в посёлке находили диких лисиц бешеных.
так вот, вакцины от бешенства нет нигде, ни в одной больнице области. На все звонки в министерство, НСЗУ заверяли, что вакцины есть, идите и прививайтесь. На е-ликах есть вакцин, а по факту нет.
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 20:13
Ответ дляАнонимарик
Тому що брехня, що масово лікувалися.
Вы в какой сфере медицины работаете?