Жирафовое варьенье• 27 ноября 2025
Порадьте цікаву книжку дитині 8 років
Малій як рак з два тижні 8 років. Проблема мабуть як у більшості дітей - неможливо змусити читати🫣 Взяла ій 36.6 котів, але вона якась складна і заплутана поки - нецікаво. Хочеться шось шоб легко читалось, але не просто казочки якісь а досить повноцінна книжка. Може шось порадите, ваші діти читали.
Файна_зупка• 27 ноября 2025
’Вафельне серце’ і ’Воротар і море’ Марії Парр. ОФІГЕННІ!
Вічна класика, з котрою наші діти мало знайомі - ’Небезпечні пригоди’ Адамса, про мандрівку групи кролів у пошуках власної землі обітованої. Епос. Неймовірно потужний. Дуже, дуже крутий.
Їжак в панчохах• 27 ноября 2025
Просто йдемо в бібліотеку і на місці обираємо, щоб були ілюстрації цікаві і тексту не 2 речення на сторінку.
Блакитне небо• 27 ноября 2025
Про кота сплета. А взагалі спробуйте зробити так, як я колись робила з сином: обирала день, коли нікуди не поспішала. Приходила в ’книгарню є’, і годинами гортала книги усіх поличок. Завжди знаходила з 5-ку екземплярів,які 100% заходили. Тому що потрібно відштовхувати від інтересів дитини, а не сторонніх людей х форуму
Плету интриги• 27 ноября 2025
Детям интересно читать про своих ровесников, про их приключения. Дочка в таком возрасте любила читать Драгунского «Денискины рассказы», рассказы Николая Носова, Михаила Зощенко. Вообщем и я любила их читать когда мне было лет 8-9)
Издательство «Ранок» Харьков, издаются на двух языках, русский/украинский
рукиЖимолости• 27 ноября 2025
Ваша главная ошибка - мораторий на сказочки. Если хотите, что бы ребёнок расчитался, то надо покупать ему то, что его интересует. Сходите в книжный вместе и выберете ему то, что он хочет.
От себя порекомендую книги Линдгрен про детей. Типа Эмиль и Леннеберги.
nabludatel• 27 ноября 2025
Мопс, який хотів стати...
Це серія з багатьох книжок. Цікаві і добрі книжки.
рукиЖимолости• 27 ноября 2025
Ответ дляПлету интриги
У нас и Драгунский, и Носов, и Зощенко вообще мимо. Зато Линдгрен, Книжник, Бадальска и Макклоски зашли на ура. Тоже все про шкодных детей.
ГонУрова дівка• 27 ноября 2025
Читання для реготання. Там ціла серія, автор Джеремі Стронг.
Почніть зі Стрілки
Красота неземная• 27 ноября 2025
Лучшая книга из тех что мы читали на этот возраст бузинова вулиця, 7. Там есть 4 книги по сезонам. И девочке и мальчику нравилось. Потом очень хвалят тореадорів з ньювасюківки, но дочке не зашло, с сыном еще не читали
Пез Году Неделя• 27 ноября 2025
Чудове чудовисько
Там ещё два продолжения, лёгкая и прикольная книга
Така бойова Я• 28 ноября 2025
Ответ дляБлакитне небо
Ви жартуєте? Кота Сплета в майже третьому класі?