ХвилювАллочка• 28 ноября в 00:50
Чи можна старий аналіз на групу крові та резус фактор перед операцією?
Якщо я робила 5 років тому. Чи можна подати цей старий результат дослідження? Але він буде серед інших старих аналізів.
Хропочка з гривкою• 28 ноября в 00:54
Ответ дляГаля із Дарниці
Завжди роблять новий.
Потому что часто старый ошибочный
Живчик-счастливчик• 28 ноября в 00:55
Ответ дляГаля із Дарниці
Завжди роблять новий.
А зачем? Разве может изменится группа крови и резус?
Гага Газу• 28 ноября в 00:56
завжди роблять новий буквально перед операцією. Там ще + тромбоцити = це життєво важливо
Гага Газу• 28 ноября в 00:55
Ответ дляЖивчик-счастливчик
ні, але може бути помилка, і це дуже часто буває
Всіх підсаджую• 28 ноября в 01:11
нет, обязательно новый, мы это проходили, только свежий и все документы с анализами они забирают себе и подшивают в папку с вашим делом. все анализы должны быть свежайшие, недельной давности максимум
ХвилювАллочка
• 28 ноября в 01:26
Ответ дляГага Газу
Підкажіть, буквально перед операцією це за скільки днів? боюся, щоб встигли виконати дослідження.
Наприклад, якщо операція у середу, в який день краще піти в лабораторію?
Просто красавица• 28 ноября в 01:31
Усі аналізи повинні бути на руках в день операції, або коли вас будуть направляти на неї.
Всіх підсаджую• 28 ноября в 01:35
Ответ дляХвилювАллочка
завтра утром идите, синево, дила и прочие работают по выходным до 15:00
Всіх підсаджую• 28 ноября в 01:37
а вообще, автор. как так вышло, что вам не дали список всех анализов и документов, которые вам нужно подготовить??? вы же понимаете что это очень важно, будет наркоз, по анализам они будут понимать что с вами делать в случае чего. у нас очень много анализов запрашивали, там был огромный список
Тишком_нишком• 28 ноября в 01:53
Ответ дляГаля із Дарниці
Завжди роблять новий.
А що, група крові та резус змінюється продовж життя?
ШанельКуКу• 28 ноября в 02:04
Ответ дляТишком_нишком
Нет, просто лаборатории надо заработать баблишко
Рубаю олівлє• 28 ноября в 02:05
Ответ дляТишком_нишком
Щоб уникнути лабораторну помилку завжди перевіряють
бЭйбА• 28 ноября в 07:33
Если есть распечатаный анализ, а не на словах, то можно старый. Насчет ошибки смешно читать. А если сейчас ошибка будет то что?
Будьте так ласкаві• 28 ноября в 07:53
Ответ дляХвилювАллочка
в пн
Морожена_курка• 28 ноября в 10:14
Ответ дляТишком_нишком
Часто роблять помилкові аналізи, тим більше якщо перший робили в деражвній лабораторіїї 20 років тому.
Гага Газу• 28 ноября в 19:37
Ответ дляХвилювАллочка
це таке зараз? раніше не вірили, виключно самі у хірургії робили перед операцією. Вам точно сказали принести це?
ХвилювАллочка
• 28 ноября в 23:05
Ответ дляГага Газу
Скрізь по-різному.
Так, сказали.