Губи з філером• 28 ноября 2025
Кто принимает КОК, принимаете попутно что то для печени?
Прочитала, что прием гепатопротекторов снижает эффект кок....как же быть
No problems• 28 ноября 2025
Я приймала за рекомендаціями гінеколога, яка призначила ОК.
Але мене все одно нудило, так і не змогли підібрати ОК.
No problems• 28 ноября 2025
Вагітність не настала за два роки і взагалі лікар не казала, що ті ліки якось впливатимуть на ефективність контрацепції.
Не служанка• 28 ноября 2025
Приймаю коки більше 10 років, нічого не приймаю для печінки. Аналізи на печінкові проби в нормі (здаю кожен рік).
Мішечок щастя• 28 ноября 2025
КОК або окремо статеві гормони ще сприяють формування каменів у жовчному. Гепатопротектори , взагалі, під сумнівом. Нічого вони не захищають.
Треба просто під час прийому гормонів здавати печінкові проби, і , якщо йде велике навантаження від них, то відміняти чи заміняти. Печінка сама відновиться через деякий час.