Губи з філером• 28 ноября в 13:17
Кто принимает КОК, принимаете попутно что то для печени?
Прочитала, что прием гепатопротекторов снижает эффект кок....как же быть
No problems• 28 ноября в 13:21
Я приймала за рекомендаціями гінеколога, яка призначила ОК.
Але мене все одно нудило, так і не змогли підібрати ОК.
No problems• 28 ноября в 13:22
Вагітність не настала за два роки і взагалі лікар не казала, що ті ліки якось впливатимуть на ефективність контрацепції.
Не служанка• 28 ноября в 14:01
Приймаю коки більше 10 років, нічого не приймаю для печінки. Аналізи на печінкові проби в нормі (здаю кожен рік).
Мішечок щастя• 28 ноября в 14:01
КОК або окремо статеві гормони ще сприяють формування каменів у жовчному. Гепатопротектори , взагалі, під сумнівом. Нічого вони не захищають.
Треба просто під час прийому гормонів здавати печінкові проби, і , якщо йде велике навантаження від них, то відміняти чи заміняти. Печінка сама відновиться через деякий час.