Я не Сірожа• 28 ноября 2025

Єрмак написав заяву про відставку.

Ой, цо то бенде, цо то бенде... (с).
Маска-0b9f• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Де ви почитали обовʼязок України визнавати території за кацапами? В усіх версіях кацапня хоче щоб території визнали штати
За Штатами поступово підтягнутися інші країни.
А тот,кто за голову схватился,пусть Косово вспомнит.
Bransoletka• 28 ноября 2025
Ответ дляУнция яда
Народу и пацанам в окопах давно пофигу на президента. Будет новый - может это даст новый шанс на хоть какой то мир. С зекомандой все уже ясно.
Згідна з вами
mymoly• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
НАБУ проводить обшуки у Єрмака.
Сам рішив вже не виходить
Так договорились же. Никаких обвинений ему не предъявлено. Но раз уходит, значит есть что предъявить?
Унция яда• 28 ноября 2025
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
mymoly• 28 ноября 2025
Ответ дляLudaSHS
Питання територій _це питання референдуму.
Я не знаю, хто підписати може , щоб в майбутньому при зміні обстановки, за це не посадили. Чи ЩО юридично мають внести в правові документи для цього. зміна Конституції це 300+ голосів депутатів Вр, і не одна сесія

А от припиненя вогню, якого не бажає пуйло може бути підписане на рівні Генштабу генералами.
И х@@@ло хочет референдума. В чем подвох?
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Наприклад під наказом про початок АТО.
АТО це «мирний план»?
Введено рішення РНБО указом президента.
Хоча сам турчинов як во, я вважаю незаконним
Да ладно• 28 ноября 2025
Шо будем делать?
Bransoletka• 28 ноября 2025
Ответ дляnadia-74
Я так розумію.На полі бою з боку росії( стрічки ) буде якась поразка ,втрата чогось ,цінного ’ , ,невірний шлях ´. Дира на ковріі я її бачу збоку ,не наскрізь.То якась втрата буде ,потаємна´,її не видно .
Ну це я так розумію.
В 19-20 мені снилися сни які я не розуміла.
А мені снилося що моя доросла донька мені каже, що війна закінчилася ще в 2026 році( цей сон мені снився в 2023р). Перевірю, наскільки він віщим був
LudaSHS• 28 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Без поняття, що воно хоче
Окрім домінування над країнами колишнього соцтабору і вбивствами людей сусідньої держави, а від процесу отримує задоволення
Маска-0b9f• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
АТО це «мирний план»?
Введено рішення РНБО указом президента.
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 28 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Тасують колоду, шукають підписантів сепаратного миру з росією. За американське громадянство
Щас будут на перегонки бежать роняя тапки . Губошлёп уже на низком старте .
helga2014• 28 ноября 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Нет повода не выпить!
И потанцевать
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляLudaSHS
Чого тільки не вкидували в ці неділі.вчора ще пуйло заговорив, що хоче якогось юридичного закріплення тих територій.
Я не бачила жодної вимоги щодо визнання Україною окупованих територій кацапськими.
Не треба їх недооцінювати. Вони чудово знають наше законодавство. На сьогодні це неможливо, навіть якщо буде купа людей готових цю капітуляцію підписати
Маска-0b9f• 28 ноября 2025
Ответ дляДа ладно
Шо будем делать?
А до этого вы что делали?
LudaSHS• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Що саме має керівництво підписати?
Маска-0b9f• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Януковича зроблять легітимним.Хіба вони його просто так хлібом сіллю годували десять років?
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
В штатах через рік проміжні вибори. Не встигнуть підтягнутись. Той пізд@, що робиться в штатах показує що найближчі років 10 більшості в респів не буде.
І більшість республіканців вже це чітко розуміють
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Хз. Я так само як і ви читаю і роблю висновки
nadia-74• 28 ноября 2025
Розказувала колись .Мені в 19-20 му снився літак ,який впав на роддом і я бачу тільки крило на будівлі .Враження здивування було.
Потім снився АД,я розуміла що це АД , на сцені вагітні жінки в полум’ї ,животи в них ходором ,і я розумію що це пекло.
Ще.Снився СТРАХ,яких я почувала кожною клітинкою ,я його боялася ,я десь місяць ходила під враженням і , бачила ,почувала’ цей страх.
Думала спочатку що з здоров´ям щось бо були проблеми .
Ще багато на протязі війни снилось.
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляLudaSHS
Що саме має керівництво підписати?
🤦🏻‍♀️ вимог щодо визнання Україною за кацапами окупованих територій ніхто не висував ще.
Якщо у вас є інша інформація, покажіть будь ласка, бо я не бачила такого ні разу
Мама Никитки-2• 28 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Янукович вже апріорі не може бути легітимним. Поняття «добути термін через 10 років» не існує
Туся Муся• 28 ноября 2025
Ответ дляdiana32
Миндич вообще никакой должности не имел
Тем более. Пыль в глаза.
Valeriya_fw• 28 ноября 2025
Ответ дляBransoletka
А мне неделю назад приснился сон, что я стою у себя возле дома, а люди кричат победа, потом бежит мой ребенок и говорит, ты читала, победа. Поворачиваю голову и вижу салют в честь победы… а я вроде и рада, но говорю какая же это победа, когда столько людей пострадало
Valeriya_fw• 28 ноября 2025
Ответ дляnadia-74
Ще багато на протязі війни снилось.
Мне перед войной приснился сон, что я еду на трамвае, а вокруг меня горят разваленные ракетами дома и в другой день сон, что я сажусь в поезд и еду в москву
unser• 28 ноября 2025
Гроссмейстер сдал ферзя!
СhanelKa• 28 ноября 2025
Таки нагнули
Чорна пʼятниця, ставки падають
unser• 28 ноября 2025
Ответ дляСhanelKa
Таки нагнули
Чорна пʼятниця, ставки падають
Так а что толку? Это как-то приблизит мир?
nadia-74• 28 ноября 2025
Ответ дляValeriya_fw
Ну думаю что-то в этом есть.Нам подсознание что-то выдает .