Мусик Пусик• 28 ноября в 17:29

Коли держава виплатить кешбек

Виплату за програмою «Національний кешбек» за вересень буде здійснено 29–30 листопада. Протягом цих двох днів держава перерахує понад 598 млн грн 3,8 млн українців, які накопичили кешбек за покупки українських товарів у вересні.

За інформацією уряду, виплата коштів за жовтень очікується в другій декаді грудня, за листопад — наприкінці грудня. Виплата за грудень запланована на лютий 2026 року, після чого програма працюватиме в регулярному щомісячному режимі — у кінці кожного наступного місяця за попередній.

Українці у вересні придбали товарів місцевого виробництва, які входять до програми, на понад 5,9 млрд грн. До Національного кешбеку долучилися нові компанії, і кількість виробників та продавців, що беруть участь у програмі, зросла до більш ніж 1870.

Отримані кошти українці можуть витратити на комунальні послуги, ліки, книги, поштові послуги та благодійність.

Незабаром також стане доступною можливість використати кешбек для купівлі харчових продуктів українського виробництва (крім підакцизних товарів).
Тракторні війська• 28 ноября в 20:29
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
БоХатая• 28 ноября в 20:41
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Жила по різному, обирала між сосисками смачними, але дорожчими, і не дуже, але дешевше. Ціна питання 25 копійок. Зайцем їздила в тролейбусі, ходила пішки, коли не було за що купити жетон. Зараз не прям біда, дяка Богу. А що, люди, які не витрачають грошей, яких немає, вже закінчились?
Нет, они просто плавно перешли в разряд ’богатых’. Хватит уже стыдить людей, за то что они как-то ’не так’ тратят деньги. Цены выше, зарплаты всё те же. Кто пару лет назад ещё нормально вписывался в свой бюджет, сейчас уже не вписывается, совсем не из-за ’транжирства’, а потому что все базовые вещи подорожали. Даже коммуналка подорожала, о чем вообще может быть речь? Абы шо.
Грибной_Дождик• 28 ноября в 21:09
Ответ дляБоХатая
Ох. Не знала. Ну ок, значит пойдут на коммуналку. Не проблема. Меня заинтриговало что написано что на почтовые услуги можно, раньше нельзя было. Подозреваю что на НП нельзя, хотя было бы классно если б можно было - у меня в прошлом месяце около 1000 ушло на их услуги, дорого.
Не можна
Вчора пробувала
Та прям багіня• 28 ноября в 21:27
Мені прийшли кешбекИ- 12.11 аж 9грн нарахували
Зам. зав. Анонима• 29 ноября в 11:42
Ответ дляБоХатая
Я не соромлю, я не розумію, як можна витрачати неіснуючі гроші. Ніби ж зрозуміло, що це фактично пільгова виплата. Є фінансування - є виплати, нема фінансування... то що ти вже потратив? Його ж немає
БоХатая• 29 ноября в 22:16
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Хто сказав що їх хтось витрачає наперед? Просто люди, які ледве кінці з кінцями зводять, хочуть щоб та копійка надійшла і хоч якось полегшила їм вирівнювання дебету с кредитом, яким вони зайняті кожного місяця незалежно від того чи є там виплати чи ні. Тобто в якомусь місяці можна видихнути що хоча б інтернет сплачений кешбеком, хоч однією проблемою зі списку менше. А немає, то немає.
Це не пільгова виплата, це вливання грошей в економіку. Як переливання крові пацієнту, який дуже багато крові вже втратив і може померти. Джерелом грошей тут виступають інші країни, а не наші податки.