andronata• 28 ноября в 21:49

Які цікаві новорічні солодощі бачили в продажу?

Шукаю цікаві солодкі подарунки для дітей на Миколая. В минулому році купувала снейл боб вагончики. Хотілося б у цьому році теж щось цікаве. Але шось нічого не попадається на очі.
неДодекаэдр• 28 ноября в 21:50
В метро брала метровые сладости, не плохие и панетоне ( втрое надеюсь правильно написала))
Без образів• 28 ноября в 21:51
И я бы хотела найти, например мягкие имбирные пряники, но их найти очень сложно, чтоб вкусные
неДодекаэдр• 28 ноября в 21:53
Ответ дляБез образів
Сами не пекли?
автор andronata • 28 ноября в 22:00
Ответ длянеДодекаэдр
На жаль, немає в місті Метро (
Без образів• 28 ноября в 22:19
Ответ длянеДодекаэдр
Сами не пекли?
Пыталась, не такие выходят
Звоночек• 28 ноября в 22:31
Як вам ціна Миколайчика 70 г. ? А по темі, беру тут на КС, адвент Харібо або в Метро метрові пряники(може є доставка?)