Пищалка• 19 ноября в 09:02

Бюджетні/приємні подарунки підлітку на свята

Буду рада коли Ви напишете як варіанти, так і опишите власний досвід - що готуєте, купуєте, даруєте ви

Чесно кажучи, свята - не свята, але приємність дитині хочу зробити, тому шукаю ідеї бюджетних подарунків.

Гроші - точно ні.
Парфуми, одежа - також ні, не цікавиться.
Книгу куплю. Солодощі куплю... Але щоб ще прикольного?)))
Минулого року дарувала міні-принтер з Аліка.. сподобалось.

Хобі є, але ну дуже специмфічне, і все до того хобі має.
Спорт - проходить повз нього((
14 років, хлопчик.

Взагалі цікаво - що готуєте, купуєте, даруєте ви
Морская свинка• 19 ноября в 09:04
Почему деньги точно нет?
Моему 16, деньги это самый лучший подарок для него
Любимка-анонимка• 19 ноября в 09:04
Дочці планую книжку купити на Різдво, модегще квитки на виставу /концерт
автор Пищалка • 19 ноября в 09:05
Ответ дляМорская свинка
Почему деньги точно нет?
йому що вони є, що їх немає - по барабану.
ні на що не накопичує, як купимо смаколики - то ок, а сам не рветься купити, з друзями кудись сходити...
таке(((
Любимка-анонимка• 19 ноября в 09:05
Ответ дляМорская свинка
Почему деньги точно нет?
Може в дитини є гроші. Ми гроші також не даруємо, не сприймає як подарунок
автор Пищалка • 19 ноября в 09:05
Ответ дляЛюбимка-анонимка
так, книжка - то вже як традиція.
кайфую від вибору, кайфую що дитина читає:)))
автор Пищалка • 19 ноября в 09:07
Ответ дляЛюбимка-анонимка
гроші.. скажімо так - дитина не проявляє до того інтерес.
ну як є.. (
Ні за холодну воду• 19 ноября в 09:11
Лего марвел
автор Пищалка • 19 ноября в 09:14
Ответ дляНі за холодну воду
Лего марвел
клас)
Стильна штучка• 19 ноября в 09:17
Билеты куда-то
НаБалКоніХодять• 19 ноября в 09:18
Маникюрный набор, расчески, средства по уходу за волосами.
Средство от веснушек

Новый бампер для смартфна.
Кожаный кошелек, еженедельник для записи домашек в универе.
Крутые кеды- говонодавы с Синсея

Бадминтон, наст теннис.
Платный скин в любимой игре
Кнопкотиць• 19 ноября в 09:19
Постою послухаю. Мене це чекає. Два племінника-8 і 10 років, і похресник-9. Всі хлопці. Я в душі не гребу що їм дарувати. Своїх дітей немає, батьків питаєш-не знають. Вони нічим не цікавляться окрім телефонів. Буду гроші мабуть дарувати, хоча якось ще тупо мабуть дитині просто гроші. Треба якось цікаво, а я блін не знаю, всю голову зламала.
Єдине, найменшому придивилась якийсь аеромʼяч( наче так) від nerf, він любить покидати щось на вулиці, ще зовсім дитина. Всілякі Лего, книги я дарувала-передарувала, я навіть не знаю, чи воно їм подобається, бо вони мовчать завжди.
автор Пищалка • 19 ноября в 09:22
Ответ дляНаБалКоніХодять
Средство от веснушек

Новый бампер для смартфна.
Крутые кеды- говонодавы с Синсея

Бадминтон, наст теннис.
Платный скин в любимой игре
о, чехол для телефона - точно! Дякую!
Мerida• 19 ноября в 09:22
Сын уже получил подарок и на рождество и на новый год. Очень дорогой, и решение принималось долго и давно
Но, приятные мелочи я ему тоже готовлю
Термочашку с ручкой и трубочкой( или обычную прикольную. Посмотрим), всякие разные фиджеты с тему, только те, где много оценок 5*. Там же коты и пёски оригами. Спотифай премиум на следующий год. Необычные вкусняхи. Если еще что-то придумаю - положу
НаБалКоніХодять• 19 ноября в 09:22
Я поняла, что где то к 15-16 надо дарить полезные вещи по типу ’приданого’ т.е. то, что нелбходимо для отдельной жизни.
Мerida• 19 ноября в 09:23
Ответ дляНаБалКоніХодять
это что, например?
MelanyShulz• 19 ноября в 09:23
Ответ дляМerida
Но, приятные мелочи я ему тоже готовлю
А какой дорогой подарок получил?
автор Пищалка • 19 ноября в 09:23
Ответ дляКнопкотиць
Ви гарна тітка і хрещена:)

Я своїм племінникам-похресникам вже другий рік нічого не даруватиму. Бо по-перше гроші, по-друге - набридло оце формальне дарування-передарування, коли ти мусиш, тобі мусять... Не тому що серце хоче зробити приємність, а тому що ’так треба’
автор Пищалка • 19 ноября в 09:24
Ответ дляМerida
Но, приятные мелочи я ему тоже готовлю
а які приколи з тему?
автор Пищалка • 19 ноября в 09:24
Ответ дляНаБалКоніХодять
наприклад?))) мультиварку?)
ИзЮмрудная• 19 ноября в 09:25
Ответ дляПищалка
наприклад?))) мультиварку?)
Мой 12-летка мечтает о аэрогриле) сказал,что закажет папе на НГ
АБВГДейка• 19 ноября в 09:26
Ответ дляНаБалКоніХодять
Средство от веснушек

Новый бампер для смартфна.
Крутые кеды- говонодавы с Синсея

Бадминтон, наст теннис.
Платный скин в любимой игре
Вы серьёзно? Кто дарит уход за волосами, расчёску? Это ж база, которая должна быть у ребёнка.
автор Пищалка • 19 ноября в 09:26
Ответ дляИзЮмрудная
ну це ж різні речі. Ваша дитина мріє про те, а дописувачка пропонуєте дарувати ’на придане’
АБВГДейка• 19 ноября в 09:27
Ответ дляМerida
Но, приятные мелочи я ему тоже готовлю
А почему заранее подарили?🙃
автор Пищалка • 19 ноября в 09:27
Ответ дляАБВГДейка
ну а чому б не подарувати базу в форматі подарунка?
ну наприклад дарують парфуми. Ніби ж база - вони типу мають бути, але ж презентують на подарунки
АБВГДейка• 19 ноября в 09:29
Ответ дляПищалка
Ну потому, что без духов прожить можно, а без расчёски и шампуней будет сложновато) Ну у меня такое представление)
НаБалКоніХодять• 19 ноября в 09:29
Ответ дляАБВГДейка
Если волосы очень длинные - вкчео или ломаються или не подходят. Стандартно висит 3-4 расчески ребенка и хочет еще.
Это как хобби уже

Я написала свои варианты.
ИзЮмрудная• 19 ноября в 09:29
Ответ дляПищалка
Чем не приданное?
Мerida• 19 ноября в 09:29
Ответ дляMelanyShulz
А какой дорогой подарок получил?
Моему испронилось 16 лет. Летом поступление . Купил игровой ноутбук. Год посидел, сказал - дурак. Не нравится. Хотел бы стационарный, с двумя мониторами.
Вот его и купили. Системник, 2 монитора, Клава и мышка обошлись почти в 180 тыс. Но это уже с учётом, будущей профессии, учёбы и работы. Поэтому и раздумывали долго.
АБВГДейка• 19 ноября в 09:30
Ответ дляНаБалКоніХодять
Это как хобби уже

Я написала свои варианты.
Оо, теперь понимаю вас) у самой длинные волосы😄
автор Пищалка • 19 ноября в 09:30
Ответ дляАБВГДейка
зрозуміло.
ну я живу за принципом що будь-яка база може стати доповненням до подарунка