Неробименінерви• Изменено 29 ноября в 15:11
Зміна розкладу потягу Пшемисль-Київ інтерсіті
З Праги потяг Regiojet прибував рано вранці і було достатньо часу щоб пройти кордон і встигнути на потяг інтерсіті в Київ.
Зараз, розклад змінили і відправляння потягу в Київ на 2 години раніше, тобто є тільки 40 хвилин.
Хто їздить, той знає яка там кількість людей плюс нові правила перетину кордону.
Я тепер не знаю, що робити, немає бажання ще чекати в Пшемислі пів дня на наступний потяг.
Бешене сарі• 29 ноября в 15:18
40 минут достаточно для границы, но это если ваш первый поезд не опоздает
Неробименінерви
• 29 ноября в 15:19
Ответ дляБешене сарі
Дякую за відповідь. Просто там завжди дуже великі черги і хвилююсь, чи варто ризикувати і купувати квиток на цей потяг.
Бешене сарі• 29 ноября в 15:21
Ответ дляНеробименінерви
Они раньше, чем за 40 минут и не начинают пропускать людей, поэтому и очередь
Подвійна веселка• 29 ноября в 17:52
а в том году посадка на первый поезд в катовице затянулась- поезд опоздал на полтора часа, вот и думайте