Свекруховна• 29 ноября 2025

Фотоепілятор, як зрозуміти що закінчуються спалахи

Дівчата хто користується чи користувався фотоепілятор Philips Lumea, підкажіть як зрозуміти що закінчуються спалахи ??
Якось засвітилась лампочка оранжевим, це вже закінчуються ? Якщо да то на скільки ще може вистачити ?користуюсь три роки, модель на 250 тис спалахів.
Дивне створіння• 29 ноября 2025
В мене йому років 7, а може навіть більше... все добре працює) Один із перших. Можливо я їм не користуюсь прям так часто, нічого вже не росте то майже і немає потреби. Думаю, якщо був новий і тільки три роки - це дуже мало. Мабуть нічо там не світиться і просто перестане працювати
Маурита• 29 ноября 2025
А на лице хтось використовує? В цьому є сенс?
А_мій_самий_самий• 29 ноября 2025
Ответ дляМаурита
Да, очень советую, если у вас есть такая проблема, ФЭ помогает
Гитта Ягг• 29 ноября 2025
Я свой покупала до ковида, когда не скажу наверно 17 или 18 год. Активно, понятно уже не пользуюсь, но пока все работает как надо.