18 мнеУЖЕ• 29 ноября в 18:18

Побачення …

Чи сідаєте Ви в авто, до хлопців, з якими зустріч з СЗ?
Пише, мені один. Що заїде о 20:00, поїдемо на мак драйв попити каву. Це ж стрьомне?
Але судячи, що не перший так пропонує, то сідають дівчата до автівки.
куркулиха• 29 ноября в 18:20
Стрёмно
Ниф_ниф• 29 ноября в 18:21
Конечно, сажусь. Да, небезопасно, но жизнь в принципе приводит к смерти. Ну и по статистике, маньяков не так и много, абьюзеров и психопатов куда больше - и тут не в машине дело )
Ниф_ниф• 29 ноября в 18:22
Автор, важнее учиться распознавать людей до свидания.
автор 18 мнеУЖЕ • 29 ноября в 18:23
Ответ дляНиф_ниф
Я його знаю з вчорашнього дня.
Багато, не хоче гаяти часу. Початок - зустріч
Розумна Губка• 29 ноября в 18:23
Не сажусь и об этом предупреждаю. Некоторые сразу прерывают общение.
Просто красавица• 29 ноября в 18:24
В мене є своє авто. Я взагалі не люблю перші зустрічі на чужій території
Ниф_ниф• 29 ноября в 18:25
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я його знаю з вчорашнього дня.
Я его понимаю. Но я перед личной встречей говорю по телефону. Голос, манера общения дополняют впечатление. Ну и задавайте правильные вопросы.
Ниф_ниф• 29 ноября в 18:26
Ответ дляРозумна Губка
А через сколько встреч садитесь? )
автор 18 мнеУЖЕ • 29 ноября в 18:26
Ответ дляПросто красавица
В мене також є своє авто.
Але я була на дитячому дні народженні і з мамою дитини випила 2 бокалу вина. Вже за кермо не сяду
автор 18 мнеУЖЕ • 29 ноября в 18:27
Ответ дляРозумна Губка
Такі як приїдеш до мене. Кажеш ні, видалення
Радикальная• 29 ноября в 18:27
Домовтесь попити каву в конкретній кавярні/кафе.
А то ’поїхали на Мак’ - це аби на два слова потріщати. Та й світитись і сильно витрачатись не треба. Сидіти в машині не комфортно, ви не зможете нормально познайомитись.
автор 18 мнеУЖЕ • 29 ноября в 18:29
Ответ дляНиф_ниф
В мене так було побачення. По телефону норм, лікар. А коли пішли пити каву, практично з самого початку почав говорити, чи буду я його страпонити в сексі.
В тел.розмові був вічлий
Просто красавица• 29 ноября в 18:29
Ответ для18 мнеУЖЕ
В мене також є своє авто.
То не йдіть нікуди
Ниф_ниф• 29 ноября в 18:30
Ответ для18 мнеУЖЕ
В тел.розмові був вічлий
Конечно, ничего не дает гарантий. Да и человек может проявиться плохо даже через время.
КартаБезКомиссий• 29 ноября в 18:35
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я його знаю з вчорашнього дня.
А далеко Мак от вас? Может предложить оставить машину и пройтись пешком? Либо в кофейню в пешей доступности. Нафиг надо эти эксперименты?
Инста_Богиня• 29 ноября в 18:36
Ответ дляКартаБезКомиссий
Да, я бы так и сделала
КартаБезКомиссий• 29 ноября в 18:38
Ответ для18 мнеУЖЕ
В мене також є своє авто.
Ну тогда вообще не надо. Вы выпившая, он -не пойми кто, может завезти не пойми куда и сделать не пойми что.
Дон Пэдро• 29 ноября в 18:38
Я бы не садилась в машину и не пошла бы куда-то домой
Маньяков может и не так много (но кстати есть), а вот насильников много
Освічую темряву• 29 ноября в 18:45
на макє світ кліном зійшовся? зараз тих кав´ярень 100500 штук на кожному кроці і без проблем можна знайти таку, куди не треба їхати.
Послушная• 29 ноября в 18:49
Я прямо казала будь ласка номер авто і тип, мої родичи повинні знати де я, і бачимуть мене по гелокації. Це не те що б прямо гарантія безпеки, але вже людина розуміє що ви не сама принципово, і це стримуючий фактор.
Ну і да вік певно теж має значення. Я в категорії 45-50 років, там все ж таки як не крути спокійніше ніж у молодших...
мадам Везувий• 29 ноября в 19:31
Зустрінетесь в кав´ярні їх правильно написали вище - море. А якщо він такий швидкий що не хоче навіть на це час витрачати то в ліс його
Сито для думок• 29 ноября в 19:46
Не сажусь
И не понимаю смысла ехать на макдрайв за кофе на первой встрече
Кофеен нет нормальных?
Сито для думок• 29 ноября в 19:47
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я його знаю з вчорашнього дня.
О, и я так всегда делала
Нравится такой подход
ОйЙой• 29 ноября в 20:36
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я його знаю з вчорашнього дня.
Нет,лучше просто встретиться в кафе
В мак бы не пошла)
Малинка• 29 ноября в 21:47
Нет. Говорю вызови мне такси. Если не хочет вызывать и оплачивать, значит жмот, который просто хочет меня поиметь. На этом наше общение прекращается. Очень хорошая проверка на адекватного мужчину. Нормальные всегда вызывали без проблем