Б´ю байдики• 30 ноября в 08:49

Кашель і хрипи в дитини

В п´ятницю лікар слухала - було чисто. А сьогодні прикладаю вухо до спини і чую в дитини хрипи. Кашель сильний, вологий. Записані до лікаря на завтра, але переживаю за ці хрипи. Чи є чергові лікарі в лікарнях в неділю, щоб послухали?
Позитивна• 30 ноября в 09:08
чем вас пугают хрипы?
автор Б´ю байдики • 30 ноября в 09:09
Ответ дляПозитивна
чем вас пугают хрипы?
Переживаю, щоб не було запалення
месяцкие• 30 ноября в 10:14
Температура яка? Якщо нормальна, то до завтра можна потерпіти. Якомога більше пити теплого пиття. Багато рухатися, якщо дитина добре почувається. Якщо постільний режим, то робити дихальну гімнастику, співати, сміятися, щоб мокрота краще відходила. Можна робити вібраційний масаж по спині, якщо температура нормальна. Огляд лікаря в неділю лише або в прийомній стаціонару, або у деяких приватних клінік.
Позитивна• 30 ноября в 10:50
Ответ дляБ´ю байдики
Переживаю, щоб не було запалення
запалення чого?
Мавка• 30 ноября в 11:23
Якщо ви дійсно почуди хрипи вухом (насправді ні), то ви просто пульмонолог від бога...
Я зі стестокопом рапорта, котрий певно пповодить звук, і не зразу ловлю хрип. А ви вухом....
Ви точно знаєте як звучать хрипи? І ще о хрипи гасправді по звуку взагалі не хрипи....
месяцкие• 30 ноября в 11:47
Ответ дляМавка
Оце ви дарма. Мама може почути в своєї дитини зміни дихання і навіть хрипи, бо вона добре знає, як дитина дихає, коли здорова. І мама може помітити навіть найменші зміни. Те, що деякі педіатри не можуть стетоскопом нічого почути, то це така ’гарна’ кваліфікація педіатра. Інший, досвідчений, педіатр усе добре почує. На власному досвіді стикалася з такими ситуаціями, тому не пишіть загально. Але у автора ситуація дійсно може бути не настільки критична, щоб у неділю по лікарях бігати.
Мавка• 30 ноября в 21:21
Ответ длямесяцкие
Те що чує мама це НЕ хрипи... Точніше не те зо лікарі вважають хрипами.