Пищалка• 30 ноября 2025
Хлопець нічого не подарував
Було день народження, зранку хлопець коли прокинулись привітав і каже ,що давай поїдемо купимо тобі сережки ,ти ж хотіла.Я сказала ,що зараз не хочу собі такий подарунок бо поки не планую пробивати вуха і сказала що хочу щось інше,є в мене віш ліст.
Вже 4 дні пройшло подарунок так я і не отримала.
Дівчата думаєте варто щось казати,чесно так обідно ,ну дійсно, квіти він подарував але хотілось би отримати ще щось бо ми не підлітки щоб дарувати лише квіти на др,в 30 думаю можна витратитись на подарунок
МадамОхмури• 30 ноября 2025
Що я можу сказати, якщо зараз подарунок лише квіти, що буде далі? Я б спробувала жорстко прокатити його на його день народження, якщо не дійде, ну то шукати іншого. І не ведіться на місцевих з їхнім ’ чоловіку треба казати’. То чоловіку може і треба, але це ще не чоловік і вже ставлення як до жінки - як нічого не сказала, то нічого й не треба. Ви сказали - дивись вішлист. Не зрозумів - то нашо вам тупий, не схотів - то нащо вам жлоб? Міліон історій, як прихильники по вішлисту дарують подарунки і то навіть не їх дівчата. А тут пря якийсь особливо тупий?