Не пью, не курю• 30 ноября в 12:02
Как помочь мобилизованному человеку?
Молодой человек. Мы с ним в отношениях. Мобилизовали недалеко от дома, его сестра просит помощи у меня. Что делать, мы не знаем. Он сейчас находится у них. Пока не отвезли в учебку. Как можно вытащить его?
Патріотка з дивану• 30 ноября в 13:43
Ответ дляЛеплю из пластилина
Закінчилися бо у багатьох відкрилися очі - комусь віли та торби з грошима а комусь каліцтво
І без цього б закінчилися. Тому що це страшно. І не всі сміливі і патріоти.
99 відсотків тих, що ховаються, ні за які гроші і програми не підуть служити, я думаю це всім зрозуміло.
Леплю из пластилина• 30 ноября в 13:48
Ответ дляПатріотка з дивану
Пішли би якби не було в суспільстві міндичів і тд
В Ізраїлі ж налагоджено все - чи там країна сміливців ?
Патріотка з дивану• 30 ноября в 13:51
Ответ дляЛеплю из пластилина
Конкретно ваш чоловік за яких умов би пішов? Впевнена - ні за яких.
Леплю из пластилина• 30 ноября в 13:56
Ответ дляПатріотка з дивану
А обовʼязок не залежить від статі ( і ізраіль тому приклад ) , тому оцінюйте умови за яких ви би пішли
без переходу на особистості
Патріотка з дивану• 30 ноября в 13:58
Ответ дляЛеплю из пластилина
без переходу на особистості
Так я оцінюю. А ви пишете - от інші б пішли. Але тільки не мій, правда ж? Пишу вам - інші б також не пішли, от і все
Леплю из пластилина• 30 ноября в 13:58
Ответ дляПатріотка з дивану
То як в Ізраїлі йдуть ? І жінки теж ?
Патріотка з дивану• 30 ноября в 14:04
Ответ дляЛеплю из пластилина
То як в Ізраїлі йдуть ? І жінки теж ?
В Ізраїлі трошки інша ситуація і інша війна. І значно менша країна. І в окопах ніхто не сидить під кабами. І значно слабший технічно противник. І значно більша світова підтримка. Це взагалі дві непорівнянні ситуації.
І жінки у нас також йдуть.
І якби там почалася загальна мобілізація, то також добровольці були до певного часу, і теж настав би період, коли б ніхто вже не йшов. Ми не можемо це порівнювати
І жінки у нас також йдуть.
Леплю из пластилина• 30 ноября в 14:06
Ответ дляПатріотка з дивану
І жінки у нас також йдуть.
Це все вірно , але ви все ж забуваєте за зашквари влади і оплату потім реабілітації і загальна політика щодо військових
А також тилові військові чомусь так і залишаються тиловими - тому не розміри країни винні а політика керівництва
Патріотка з дивану• 30 ноября в 14:10
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, це все погано. Це треба міняти. Військові кадрові повинні служити першими, реабілітація повинна бути гарною, оплата достойною. Але : станом на сьогодні це ніяк не вплине на кількість добровольців. Переконана в цьому
Леплю из пластилина• 30 ноября в 14:12
Ответ дляПатріотка з дивану
Вже не вплине
Піздно
Будьте так ласкаві• 30 ноября в 14:58
А забирают мобилизованных в бригады когда, в учебке или в военном комиссариате?
Забрала і не сказала• 30 ноября в 17:36
Ответ дляЛеплю из пластилина
А поки що почитайте щось про тактичну медицину або польову кухню
Менше чужих чоловіків будете відправляти на фронт
Читайте вы своему мужу)
графиняВишенка• 30 ноября в 21:04
Ответ дляДюагональ
А Ви створіння жіночої статі?
А ви?)
Куди себе відносите?))