Не пью, не курю• 30 ноября 2025

Как помочь мобилизованному человеку?

Молодой человек. Мы с ним в отношениях. Мобилизовали недалеко от дома, его сестра просит помощи у меня. Что делать, мы не знаем. Он сейчас находится у них. Пока не отвезли в учебку. Как можно вытащить его?
Дюагональ• 30 ноября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Ні.
Це створіння чоловічої статі.
А Ви створіння жіночої статі?
Леплю из пластилина• 30 ноября 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Когда ваш муж повоюет или сын или брат, кто там по возрасту попалает, ответ понятен?
Та ні , ваш час прийде швидше бо ваше життя для мене ніякої цінності не несе на відміну від моєї родини
Тому готуйтеся - вам байдуже на чужих чоловіків , нам на вас
Забрала і не сказала• 30 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Подождите, скоро вы здесь тему создавать будете) какие плиты купить и что передать
Ядвига Юсьлегко• 30 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Вы тут впервые? Никогда подобных тем не читали?
Вытащить... На каком основании? Он инвалид?
Война у нас, если вы не заметили.
Странно, замечает только смертные, а правительство и их прихвостни думают что в лотерею выиграли и главное чтобы не закончилось
Бутерброд и я• 30 ноября 2025
нет...не возможно.
ждите от него информацию, что ему нужно
Мания-Величия• 30 ноября 2025
Ищите выходы на людей которые могут вытащить. Но цена вопроса - 10+ к баксов. А про побег и тд - ну пусть сам решение принимает, что вы можете посоветовать? Это ж не вам бежать, а ему, а потом скрываться. Он же у вас взрослый, пусть сам принимает решения.
Леплю из пластилина• 30 ноября 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Мрійте
А поки що почитайте щось про тактичну медицину або польову кухню
Менше чужих чоловіків будете відправляти на фронт
Крию матом страшно• 30 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Сестра попросила помочь его вытащить. Каким образом это сделать, не знаем. Люди рекомендуют сбежать. Если позвонит, порекомендуем. Думаю он и сам это знает, но если есть способ достать его оттуда, воспользуемся с радостью
’Достать’ возможно только если М по закону имеет право не служить. Тогда нужно нанять адвоката и надеяться, что он сработает оперативно. Если такого права у М нет, то ’достать’ его невозможно
Срочнокпсихологу• 30 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Мрійте
Не тратьте время на таких. Они как правило за границей и их мечта уложить всех оставшихся в Украине в могилу.
Леплю из пластилина• 30 ноября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
І саме цікаве - вважають їх життя більш важливим для суспільства
Не рахую, а вважаю• 30 ноября 2025
Надеюсь, он сможет сбежать по дороге из учебки на фронт, как все. А может и раньше
Дюагональ• 30 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
Це буде дуже важко. Ми рік тому для знайомого знайшли нормальну бригаду і намагалися домовитись, щоб його туди взяли. Але в учебці його вже купили для іншої бригади і керівництво навіть за гроші не погоджувалось віддати його.
Срочнокпсихологу• 30 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Подонки
Дюагональ• 30 ноября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
І при умові, що у нього було все добре з ВОД. Якщо ВОД не було, то жоден нормальний адвокат на це не погодиться.
КАПСЛОЧНИЦА• 30 ноября 2025
Только тікать.Не тратьте деньги на адвокатов и мошенников.Ну как так он попался ,знал же ,наверняка ,что загребут.
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Скажіть, це для вас повна несподіванка? Ні він, ні ви не могли передбачити за 4 роки, що така ситуація може виникнути? Ви це обговорювали?
Дуже цікаво, які саме поради ви хочете тут прочитати.
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
Ага, і при цьому ми всі страшно обурені корупцією в нашій країні)
Мания-Величия• 30 ноября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Я пишу вариант решения. Автор хочет вытащить? Пусть платит. Типа вытаскивать его будут на законных основаниях))))).
Дюагональ• 30 ноября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Це дві великі різниці: «двушка в Москву» і врятувати здоровʼя і життя.
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
А корупція - це ж інше, так?
Дюагональ• 30 ноября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А корупція - це ж інше, так?
Якщо трішки задуматися, то викуп людини з ТЦК - це наслідок корупційних схем влади
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Тобто це автор повинна своєму кавалеру так допомогти - порадити тікати? Сестра ж мабуть саме про це її просить, сама брату таке порадити не може)
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
Ні, якщо добре задуматися, тої те, і інше - це корупція. Просто різного рівня. Але одна вам подобається, а інша - ні. Ось така правда життя. Але так не буває, що з одною ми боремося, а іншій радіємо і заохочуємо. Тому нам це не викорінити ніколи в Україні
Мания-Величия• 30 ноября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А корупція - це ж інше, так?
Нет. Здесь нарушения везде.
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
Нет. Здесь нарушения везде.
В чому порушення в даному випадку?
Дюагональ• 30 ноября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Щоб не було другого, то потрібно прибрати перше. Якого біса ми досі забезпечуємо військових донатами, коли в Покровську до останнього садили клумби і в Києві вже по пʼятому колу ремонтують мости?!
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
Я не забезпечую донатами. Підрозділ мого чоловіка повністю всім забезпечений державою.
А питання до влади є, звичайно. І корупція є на тому рівні, ніхто ж не заперечує.
Але якби клумби не садили і дороги не ремонтували, думаєте цієї теми «як витягнути» не було б?
Якщо прибирати, то на всіх рівнях треба, бо одне тягне інше. Я про це
Леплю из пластилина• 30 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
А не потрібно було провалити мобілізаційну програму
Чому на початку війни були черги добровольців ?
Патріотка з дивану• 30 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Тому що добровольців багато було, але вони вже давно всі там. Якщо ще живі. Більше нема, скінчилися.
І ніяка програма тут не допоможе
Леплю из пластилина• 30 ноября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
І ніяка програма тут не допоможе
Закінчилися бо у багатьох відкрилися очі - комусь віли та торби з грошима а комусь каліцтво