БолеИменее• 30 ноября 2025
А ви теж вважаєте, що вашим дітям всі винні?
Звідки в деяких людей пішла оця впевненість, що їх дітей повинні всі задарювати по будь-якому приводу? При тому, що вони самі їх не так часто балують чимось, але от - родичі винні подарунки, хрещені винні, всі друзі та ще й знайомі мають щось передати... Це інфантильність, нахабство чи дурість?
Чому я вважаю, що моїм дітям винна лише я в першу чергу і все? А всі навколо - лише за власним бажанням. Я не привчаю їх до оцього заглядання в кармани "а шо ви мені принесли?" і не натякаю нікому, що хоче моя дитина.
Ви своїх привчаєте очікувати подарунки від всіх навколо чи самі даєте дитині все, що вона хоче?
Най хоч раз• 30 ноября 2025
Тупая срочная тема.
Детей, котрых родители учат заглядывать в карман окружающих - единицы
ВЫВсеВрете• 30 ноября 2025
я - так, як ви.
але коли мене питають, що хочу я, або дитина, то я кажу. враховуючи бюджет того, хто питає.
Дівчина Гілмор• 30 ноября 2025
Якийсь бред. ’Нічого не принесла бо, мама твоя казала, в тебе від солодкого скоро жопа злипнеться’
Фрекен бок• 30 ноября 2025
Взагалі перший раз зараз чую думку що моїй дитині хтось третій щось винен.
У яких разних світах ми все ж таки живем …
Метровий сантиметр• 30 ноября 2025
Мне вспомнился новый 2014-2015 год - мы уехали из Донецка, раскидало всех родных по Украине, мы на съемной хате. Но купили сыну сами подарки от всех бабушек, дедушек и крестных, ничего от них не ожидая - просто хотелось, чтоб у ребенка был праздник с кучей сюрпризов, несмотря ни на что
ЧорноброваЯ• 30 ноября 2025
Все даю ребенку сама. Подарков ни от кого не жду. Хотя свекры и крестная дарят их всегда, в меру своих возможностей
Все питаю зарання• 30 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
я - так, як ви.
Не смішіть. Так як ви 😂
Я ніколи не скажу і не буду натякати що, кажу - як вважаєте за потрібне, будемо раді всьому.
Пульт от линолеума• 30 ноября 2025
Только между самыми близкими обсуждали что дарим, мама папа, даже бабушки дедушки дарили что считали нужным, бывало дарили золото, так им хотелось, а бывало что-то недорогое. Про остальных крестных, друзей и речи не шло о заказах или ожиданиях, это не прилично вобще, нарушает все законы этики. И у нас не было таких друзей, которые бы ожидали чего-то на определенную сумму, дарили что могли и хотели. Главное тут ребенка научить благодарности
ВЫВсеВрете• 30 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Не смішіть. Так як ви 😂
ви автор??
мда...
ДолькиКабана• 30 ноября 2025
Я нет, не считаю. Мои дети, это моя зона ответственности
Но и мои дети не должны чужим людям и, особенно, государству, которое решило из них рабов сделать.
Фиолетовые, фас
Все питаю зарання• 30 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
ви автор??
мда...
А зачем мне быть автором. Строите из себя невесть что, ну выгоду за чужой счет не упустите
ВЫВсеВрете• 30 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
тому що я написала, що я - так, як і автор ставлюся до цього питання.
а ви навіть не в силах зрозуміти написане. приймаєте чогось все написане на свій рахунок. і ще й кривляєтесь.
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября 2025
С какого перепугу моим детям все чего-то должны🙄 им в первую очередь должна я, пока они станут взрослыми, а не абсолютно левые люди, которые их окружают
Все питаю зарання• 30 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ви зовсім не так ставитесь до цього питання як автор. Не видавайте себе за того, ким ви не є
ВЫВсеВрете• 30 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
ок)))
Все питаю зарання• 30 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
ок)))
Добре, що ви погоджуєтесь. Може зрозумієте, що з людей тягнути гроші не ок.
Вас питають - що подарувати на др, а ви така - а який у вас бюджет, і в цьому місці людині вже не зручно сказати справжню суму яка вона планувала, бо питають часто для вічливості. І тут ви така - те, те і те 🤦♀️
Де це - я така як автор?
Коли ви не чекаєте, що вашу дитинку хтось має забезпечувати тим, чого у вас немає, то відповідаєте - даруйте що вважаєте за потрібне. Зазвичай люди і так знають що дарувати і дарують по можливостям, або гроші. Тому знімайте німб, ви є корисною людиною. Саме такою про яких пише автор
Де це - я така як автор?
ВЫВсеВрете• 30 ноября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Де це - я така як автор?
господи, вам зовсім нічим зайнятись?
1) я не питаю, який у людей бюджет, це і так ясно. часто люди дійсно не знають, що краще вибрати. і якщо у мене є побажання, помірні за ціною, і мене питають, то я скажу, а не буду відморожуватися. чисто для зручності того, хто питає.
2) не корисною, а корисливою
3) яка мені взагалі різниця, що ви там надумали собі. щодо німбу - на себе подивіться.
2) не корисною, а корисливою
Зубачистка• 30 ноября 2025
Моим детям должна только я.
Я должна дать им корни и крылья
Я должна научить их сосуществованию в социуме.
Что касается подарков - это зависит от того, кого вы называете друзьями.
И есть виш лист.
Я должна дать им корни и крылья
И есть виш лист.
Все питаю зарання• 30 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
господи, вам зовсім нічим зайнятись?
2) не корисною, а корисливою
Не влаштовуйте цирк.
Не було б різниці не писали б ці простині. Ще такого не бачила, щоб замовляли подарунки в казали, що не чекають нічого 😂🤦♀️🤪