Щебетушка• 29 октября в 17:25
Лампа для навчання від павербанка, як вибрати?
У кого діти під час відключень користуються портативними лампами ( на акумах чи від павербанка) щоб читати і писати було достатньо світла, порадьте свою, будь ласка.
Чи скажіть на яку характеристику слід звертати увагу.
У нас є лампа блогера, але вона погано світить, очі болять.
Дякую.
Не боюся осуду• 29 октября в 17:33
Є звичайна від power bank. Всі вони приблизно однакові. Через рік-два ламаються
Глубоководная селедка• 29 октября в 17:35
Та прям багіня• 29 октября в 17:39
У нас Максус вот такая.
Есть ещё складная настольная, но ее ребенок в школу только носит , она низковатая.
А эта высокая, и яркость регулируется
В ней есть свой аккумулятор, и от банки можно.
А эта высокая, и яркость регулируется
Мама Чели• 29 октября в 17:39
Я купила на двух акумах. Години на 3 її вистачає.
Але купила на ярмарку, де її купив продавець, не знаю. Скоріше за все, десь на Алі. Можу скинути фото коробки, якщо треба.
Акуми додатково купили на Розетці і зарядне теж.
Сосиска_Втесте• 29 октября в 19:14
У нас такая Maxus от розетки, но я докупила проводок к павербанку за 100 грн. А если с аккумулятором, то сильно дороже.
Сосиска_Втесте• 29 октября в 19:19
Кабель полтора года назад был 99, сейчас 199 уже. Но все равно вместе дешевле, чем сразу с аккумулятором.
Щебетушка
• 29 октября в 20:30
Ответ дляСосиска_Втесте
Дякую!