ФФФФристайла• 30 ноября в 14:23

Продаж земельного паю. Хто продавав?

Чи довга процедура продажу? Чи в 1 день у нотаріуса все оформили і отримали гроші?
Розкажіть процедуру, будь ласка.

Документи треба завчасно нотаріусу надавати (копії), чи вже на угоді приносити і він на місці при вас все перевіряє?

Боюсь нарватись на шахраїв, і не лишитись без землі, і без грошей...
Зайканалужайке• 30 ноября в 14:26
не продавать - будете покойны....
Безпорадна Кроко• 30 ноября в 14:56
Родители продавали. Всем занимался покупатель, очень все быстро. Но это и так его земля была, только раньше он её арендовал
Детские_Будут?• 30 ноября в 15:03
Паи это земли ОСГ. По ним четкое требование провести платеж через банк. Еще и продавец дает происхождение денег. Так что сперва продавец вам платит, а потом нотариус шмякает печать и проводит регистрацию. Вы, как раз, не рискуете, если не начнете дурней заниматься и пытаться что-то мутить.
автор ФФФФристайла • 30 ноября в 15:08
Ответ дляДетские_Будут?
дякую)
Леплю из пластилина• 03 декабря в 15:50
Ответ дляДетские_Будут?
Пайова земля це не ОСГ (особисте селянське господарство), а землі товарного сільськогосподарського виробництва. І якщо ЗД в оренді, то продаж відбувається з попередньою реєстрацією нотаріусом наміру, потім 2 місяця очікування на рішення орендаря скористатися своїм переважним право, а потім вже сама угода в нотаріуса