Файна_зупка• 30 ноября в 16:54
Чи є тут ветеринари? Чоловік знайшов кота з напухшою лапою
Під лапою кров (швидше за все відкритий перелом) котові місяці 3-4 . Вивезти зможе його мінімум через тиждень. Дав мелоксивет 1 каплю. Закрив в коробці, щоб кіт не рухався. Що ще можна зробити?
Файна_зупка
• 30 ноября в 16:56
Ответ дляЯ тертий жук
Якщо перелом дійсно відкритий, то за тиждень вже буде сепсіс
Антибіотик шукати?
Я тут с краю постою• 30 ноября в 16:58
Конечно нет. Вам надо искать круглосуточную ветпомощь онлай, делать фото/ видео и отправить спросить, что можно сделать.
Забрызжу ядом• 30 ноября в 17:15
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я так розумію що чоловік автора на фронті і кіт там
Манка Я• 30 ноября в 18:07
Ответ дляФайна_зупка
Антибіотик шукати?
Так. Навіть хом´яку при переламі признамачали аб
Розбещена цяточка• 30 ноября в 20:05
Віднести до будь-якого медика, фельдшера, він знає, що робити із переломом.
Файна_зупка
• 30 ноября в 20:45
Ответ дляЗабрызжу ядом
Все ок, знайшли серед місцевого жителя ветеринара, він подивився розрив зв´язок лопатки, через тиждень поїдемо на рентген, як приїде, поки знеболюючі та антибіотик ( теж вже знайшли)
Файна_зупка
• 30 ноября в 20:48
Ответ дляКров з молоком
Бедное животное. Действительно может поискать ветпомощь онлайн?
Це не перелом, вже обезболили, вкололи, чекаю додому через декілька днів.