Гербарія сушу• 30 ноября в 21:51

Як подати показники?

Ситуація така. На даний момент в квартирі ніхто не живе, показники по теплу нульові за цей місяць( є лічильник). Але наскільки знаю, треба хоча би щось подати, бо нарахують якусь мінімальну частку. А там чимало нараховують. Скільки потрібно подати в гігокалоріях, щоб не рахували мінімальну частку?
Помаранчова душа• 30 ноября в 21:53
Подаёте те же самые показания что и прошлый месяц.
УжеВотДа• 30 ноября в 21:53
Яка різниця, якщо все одно менше мінімальної частки не нарахують?
автор Гербарія сушу • 30 ноября в 21:53
Ответ дляПомаранчова душа
В жовтні не було опалення. Нічого не подавала.
Скокмоно - стокнуно• 30 ноября в 21:54
Ответ дляГербарія сушу
Те, що на лічильнику подавайте
автор Гербарія сушу • 30 ноября в 21:54
Ответ дляУжеВотДа
Ні, знаю, що вигідніше подати щось, менше. Але скільки- не знаю
автор Гербарія сушу • 30 ноября в 21:55
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Те, що на лічильнику подавайте
На лічильнику по нулях. Нарахують більше тисячі, сто процентів. Було вже так
Ядвига Юсьлегко• 30 ноября в 21:56
Ответ дляГербарія сушу
Наверное они общую территорию вам насчитывают. Делят между всеми жильцами
Скокмоно - стокнуно• 30 ноября в 21:56
Ответ дляГербарія сушу
Від того, що ви щось передасте - теж нарахують до мінімуму
Що ви виграєте ?
Чучало яблуні• 30 ноября в 21:58
Ответ дляГербарія сушу
Так ноль и передайте, если есть общедлмовой счётчик, то вы никак на него не повлияете.
Ищу Аленя• 30 ноября в 21:59
Подать ноль
УжеВотДа• 30 ноября в 21:59
Ответ дляГербарія сушу
Ну не прям тисяча, але за опалення мзк ви маєте сплачувати як інші.
Сон і дрімота• 30 ноября в 22:01
Подавайте те же показатели что и за прошлый месяц. Касательно начислений, то это смотря за что, мы несколько месяцев были в отьезде, не имели доступа к счётчику и показатели не подавали, то нам что хотели то и считали, пришлось по возвращению идти в ДТЕК с показателями чтобы сделали пересчёт
Міряно-переміряно• 30 ноября в 22:02
Ответ дляГербарія сушу
Треба весь час подавати, хоч одні і ті ж. Я все літо і осінь щомісяця однакові подавала.
Пуки-куки• 30 ноября в 22:06
как это : Нулови?? подавайте хочь шось!!
автор Гербарія сушу • 30 ноября в 22:14
Ответ дляСон і дрімота
Минулого місяця опалення не було, що подавати?
автор Гербарія сушу • 30 ноября в 22:15
Ответ дляМіряно-переміряно
Літом опалення не було , до 1 листопада опалення точно не було.
автор Гербарія сушу • 30 ноября в 22:15
Ответ дляПуки-куки
Ось так. Тому що в квартирі ніхто не живе опаленням, не користуємося.
Квітка Миру• 30 ноября в 22:30
я подала різницю 0,01
Сон і дрімота• 30 ноября в 22:31
Ответ дляГербарія сушу
Посмотрите какие минимальные можно подать и подайте и подавайте каждый месяц
Міряно-переміряно• 30 ноября в 23:57
Ответ дляГербарія сушу
Треба весь час подавати