Не против• Изменено 30 ноября в 21:45

Чи купили Ви б житло на Закарпатті?

Доброго вечора, дівчата.
Тема поговорити.
Ми сім´я з Києва, 35+,дитині 3 роки, своя велика квартира, 2 авто, високооплачувана робота(є можливість працювати віддалено).
2 місяці тому орендували на зиму житло в Ужгороді.
Сьогодні їздили на Синевір, дорога не близька і розмовляли, може купити тут ( в Ужгороді чи поблизу) невелике житло і тут поки залишитися.
Чоловік каже, що не раціонально, так як дай Бог закінчиться війна і за ті гроші, які зараз вкладемо, не вдасться продати.
Тому краще орендувати.
На закордон коштів немає, но ми і не хочемо. Хочемо жити лише в Україні.
Дівчата, поділіться будь ласка,своїми думками на цей рахунок.
Цікаво почути думки зі сторони.
Всім дякую і тихої ночі.
Зробіть вибір:
вже голосів: 82
Купувати
Не купувати
Інше
НашлаПерепискуМужа• 30 ноября в 21:44
На закордон грошей не має, а на Ужгород є 🤣
Оренда в Ужгороді дорожче багатьох країн
Екатерина27• 30 ноября в 21:44
Ваш муж владеет какой-то инсайдерской информацией? Закончится нескоро. А жить хочется нормально сейчас. Если есть финансы-покупайте!
УжеВотДа• 30 ноября в 21:44
Я туда даже не поеду, но зачем вам мое мнение
автор Не против • 30 ноября в 21:45
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Яка середня вартість оренди закордоном?
Мама фіфті цента• 30 ноября в 21:45
Цікаві гарні зарплати без коштів на закордон з віддаленою роботою
неДодекаэдр• 30 ноября в 21:46
чоловік прав, потім за ті гроші не продасте, якби десь ближче то і після війни можна булоб використовувати як дачу, а туди точно не наїздитись, ну і зараз взагалі тупо вкладати живі гроші в бетон, от зараз у вас в Києві є велика квартира, а завтра може щось прилетіти-і нема, а у вас вже і грошей нема, бо купили дачу на закарпатті, ото там вже і залишитись жити після війни.
Мизимец• 30 ноября в 21:46
Меня венгры пугают не меньше узких. Чего от них ожидать никто не знает, а к чему они были готовы и на что рассчитывали в начале 22го вы знаете
автор Не против • 30 ноября в 21:46
Ответ дляЕкатерина27
Ні не володіє.
Но не факт, що ми купимо і тут довго будемо жити.
На просто додаткове житло лишніх коштів нема. Будемо купувати з заначки майже під 0.
НашлаПерепискуМужа• 30 ноября в 21:46
Ответ дляНе против
Яка середня вартість оренди закордоном?
Я знімала квартиру в Болгарії, з балконом, студія плюс кімната за 380 євро, в Сучаві за 350
В Греції зараз знімаю за 280
НеКонец-Света• 30 ноября в 21:46
Я бы вообще не покупала жильё в Украине , пока война не закончится
Мама фіфті цента• 30 ноября в 21:47
Ответ длянеДодекаэдр
Буде дешевше після війни ?
Пульт от линолеума• 30 ноября в 21:47
Ответ дляНе против
Яка середня вартість оренди закордоном?
В Будапешті 25 000 грн +
Майор Медуза• 30 ноября в 21:47
Він правий. Вартість житла визначається таки доступністю заробітку, а не красотами. Сьогодні у вас віддалена робота, а завтра - ні. І які в тому Ужгороді перспективи заробити на життя? Війна не вічна.
автор Не против • 30 ноября в 21:47
Ответ дляМизимец
Нажаль не знаю. Розкажіть будь ласка.
Всю війну я вагітна і в декреті провела.
Тому не до новин було.
автор Не против • 30 ноября в 21:48
Ответ дляУжеВотДа
Навпаки, дуже потрібно.
НашлаПерепискуМужа• 30 ноября в 21:48
Ответ дляПульт от линолеума
В Будапешті 25 000 грн +
То, хоч столиця
А Ужгород за 35 плюс таке собі
СМСница• 30 ноября в 21:49
Мне всегда интересно, это правда люди с высокооплачиваемой работой и бла-бла-бла… без темы на советчице не могут принять решение о покупке квартиры?
автор Не против • 30 ноября в 21:49
Ответ дляНеКонец-Света
Но і оренда також багато з´їсть.
Смячиком• 30 ноября в 21:49
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В закордоні через 183 дня становишься резидентов страны и надо подавать налоговую декларацию и платить налоги/разницу в налогах
Я так понимаю у автора ФОП и нигде нет таких низких ставок для них, поэтому аренда за границей+налоги = дороже жить чем в Украине
НашлаПерепискуМужа• 30 ноября в 21:49
Ответ дляНе против
Ні не володіє.
Нерозумно
Мама фіфті цента• 30 ноября в 21:49
Ответ дляСМСница

А теми - в якій країні купити квартиру під оренду
Ку ка ку ка ку• 30 ноября в 21:50
Там бы нет. Мне менталитет не подойдет тот
автор Не против • 30 ноября в 21:50
Ответ дляМайор Медуза
Дякую за думку.
Просто мені так шкода грошей на оренду. Думала може краще купити своє..
СМСница• 30 ноября в 21:50
Ответ дляМама фіфті цента

Ну серьезно, люди заработали на квартиру, но не имеют ни критического мышления, ни смекалки?)
Метровий сантиметр• 30 ноября в 21:50
Ответ дляЕкатерина27
Почалася ваша пісня знову
Аби прийти і всім настрій зіпсувать
Мама фіфті цента• 30 ноября в 21:51
Ответ дляСМСница
Тролі
УжеВотДа• 30 ноября в 21:51
Ответ дляНе против
Навпаки, дуже потрібно.
Зачем? Я не могу понять людей оттуда, у нас разный менталитет
Мизимец• 30 ноября в 21:51
Ответ дляНе против
Нажаль не знаю. Розкажіть будь ласка.
Тому не до новин було.
Они претендуют на ту часть Украины. И лелеяли планы помародерить, когда х-о ’за 3 дня’ возьмёт Киев
Куратор дебошей• 30 ноября в 21:51
Ответ дляМама фіфті цента
И при этом владение стратегической информацией, вкупе с неспособностью обсудить решения внутри семьи)
автор Не против • 30 ноября в 21:51
Ответ дляКу ка ку ка ку
А де би купили?
Тут не лише менталітет інший. Я тут навіть не всіх розмову розумію.