Гарні диньки• 30 ноября в 22:46
Поліпшення стану шкіри
Привіт
Які дієві засоби доя тіла порадите для покращення стану шкіри?
Все життя думала що мої рихлі вушка на бедрах то невиправно.
А от 2 тижні користуванням collistar змінює шкіру на очах.
40 рочків, відкрила дієву косметику, капец
Це ж скільки ще всього може бути!
Порадьте, що для гарної шкіри з підтягуючим ефектом. А може якісь ще ваші must have
Це ж скільки ще всього може бути!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября в 22:47
воно якось не верится.
Наверное вы стали меньше есть и делаете упражнения.
Аноним Советчик• 30 ноября в 22:54
Обертывания Styx, виски-пеленание, массаж сухой щеткой каждое утро, кремы для тела с гликолькой/ретинолом/мочевиной - состояние кожи будет отличное и отеков не будет
Гарні диньки
• 30 ноября в 23:04
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
воно якось не верится.
Та от якраз точно масаж з кремом
Гарні диньки
• 30 ноября в 23:06
Ответ дляТримбулька
В мене скраб collistar, особливих змін не бачу
У мене ось така штука Perfect Body Revitalizing Elasticing Oil-Cream
Тримбулька• 30 ноября в 23:09
Ответ дляГарні диньки
Дякую, спробую, скраб мені дуже подобається, таким як у вас не користувалась
Бандитка Сью• 30 ноября в 23:11
Ответ дляАноним Советчик
Віскі? О, то нам з чоловіком зайде те пеленання