Гарні диньки• 30 ноября 2025

Поліпшення стану шкіри

Привіт
Які дієві засоби доя тіла порадите для покращення стану шкіри?
Все життя думала що мої рихлі вушка на бедрах то невиправно.
А от 2 тижні користуванням collistar змінює шкіру на очах.
40 рочків, відкрила дієву косметику, капец
Це ж скільки ще всього може бути!
Порадьте, що для гарної шкіри з підтягуючим ефектом. А може якісь ще ваші must have
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября 2025
воно якось не верится.
Наверное вы стали меньше есть и делаете упражнения.
Тримбулька• 30 ноября 2025
В мене скраб collistar, особливих змін не бачу
Аноним Советчик• 30 ноября 2025
Обертывания Styx, виски-пеленание, массаж сухой щеткой каждое утро, кремы для тела с гликолькой/ретинолом/мочевиной - состояние кожи будет отличное и отеков не будет
автор Гарні диньки • 30 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
воно якось не верится.
Та от якраз точно масаж з кремом
автор Гарні диньки • 30 ноября 2025
Ответ дляТримбулька
У мене ось така штука Perfect Body Revitalizing Elasticing Oil-Cream
Тримбулька• 30 ноября 2025
Ответ дляГарні диньки
Дякую, спробую, скраб мені дуже подобається, таким як у вас не користувалась
Бандитка Сью• 30 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Віскі? О, то нам з чоловіком зайде те пеленання