А що таке?• Изменено 01 декабря в 11:05
Потрібна порада при плануванні вагітності
Доброго дня, знайшла цей сайт випадово і вирішила запитати поради який мій подальший алгоритм дій в тих хто зтикався з подібною ситуацією, щоб не робити зайвих походів до лікарів і лабораторій і не витрачати купу грошей. Почну з далеку щоб детальніша картина була - мені 36, є син майже 16 років, від першого шлюбу, чоловіку 46, дітей нема бо в першому шлюбі колишня дружина кілька раз робила від нього аборти. Зі статевим життям все ок не дивлячись на наш вік (бо злі язики зараз почнуть писати про вік чоловіка) Наразі ми плануємо з ним спільну дитину, звернулися до лікаря на повне обстеження через три місяці (у вересні) регулярних незахищених статевих актів без результатно. Так співпало що в серпні було хірургічне розкриття абсцесу внизу живота і прийом антибіотиків, після цюго пройшли кд які прийшли з запізненням в 6 днів що для мене не типово, цикл стабільний 28 днів і максимум що було за останні 5 років то це відхилення 1-2 дні при стресі чи різкому зміні клімату. Після кд на 10 день циклу пішла до гінеколога, здала аналізи (все ок) і пройшла вагінальне узі яке показало тонкий шар ендометрію 3мм і жодного домінантного фулікулу - на кожному яєчнику було по 5-6 фолікул розміром 3-4мм, гинеколог зробила висновок що останні місяці були ановуляторними на фоні того що ми перестали захищятися і організму моєму потрібна була адаптація ну і гнійний абсцес та антибіотики теж вплинули, призначила комплекс вітамінів, фолієву кислоту і вітамін Е мені та чоловіку. Чоловіку на всяк випадок щоб перестрахуватися бо так як він військовий і не має права покидати межі гарнізону а щоб здати спермограмму треба їхати в інше місто за 100+км тому вирішили поки зосередитися на моєму організму і чоловіку вітамінки які покращують еякулят та подвижність сперматозоїдів. Почали пити вітаміни і після чергових кд з 07,11 по 11,11 на 10 день циклу 16,11 знову пішла на вагінальне узд - результати порадували - ендометрій вже 6мм, прокинулися обидва яєчники і на обох сформувалися домінантні фолікули, на одному 10мм на іншому 14мм і з´явився подвійний шанс на овуляцію і подальше успішне запліднення, ми використовували любий шанс на зачаття - через день і бувало що щодня, по календарю овуляція згідно мого циклу мала бути 22,11, так як особливих симптомів я ніколи не відчувала під час овуляції то і не впевнена коли реально вона відбулася, перший день наступних кд 06,12 але вчора не витримала і зробила тест чутливістю 10мМоль/мл і він негативний(((( Або ще зарано або вагітність в цьому циклі виключена...Потрібна порада - що далі робити, чи варто відслідковувати овуляцію і як краще - тестами чи бігати на узд? Що далі робити, які обстеження і аналізи тре здати, до якого лікаря йти, враховуючи той факт що обстежити чоловіка повноцінно наразі не можливо. Чи потрібно після наступних кд (якщо вони прийдуть) знову йти на вагінальне узд приблизно в той же період що і попередні що оцінити стан ендометрію та чи є домінантні фолікули??? Хто був у схожій ситуації - порадьте будь ласка алгоритм дій щоб зря не бігати по непотрібним лікарям і аналізам і не втратити дорогоцінний час бо дуже хочеться встигнути завагітніти і народити ще 1 дитинку допоки організм на це здатний((((
Міняйловна• 01 декабря в 14:20
Ответ дляА що таке?
ну це майже те що я і намагалася дізнатися))) бо до теперішнього циклу не стояло питання ловити овуляцію та і за все життя ніколи не відчувала якихось симптомів які описують як притаманні овуляції - тому і я питаю пораду що треба щоб її відстежити, бо читала що і тести є які показують наближення овуляції, і узд тре робити в різні фази циклу, в наступному циклі цим займуся)))
Все это хорошо, но почему вам об этом не сказал ваш гинеколог?
Апрель Ивановна• 01 декабря в 14:21
Я б радила дізнатись, чи є програми ЕКО для військових. Мені здається, що ідеальний варіант для чоловіка 46 років - це мати можливість обрати між ембріонів найбільш життєздатний.
Міняйловна• 01 декабря в 14:22
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну вы же к нему ездите?
Или там в течение 30 минут после эякуляции надо делать анализ?
Соберите сперму и сдайте в лабораторию
На самом деле врач у вас странный, т.к. обследовать мужчину проще простого, чтобы исключить мужской фактор и сосредоточиться на женщине
Соберите сперму и сдайте в лабораторию
Нужно сдавать сразу в лаборатории чтобы достоверно понять какая подвижность сперматозоидов.
Очевидно что автору пока что есть над чем трудиться со своей стороны.
Потребую апгрейду• 01 декабря в 14:23
Ответ дляА що таке?
нажаль ми з гінекологом все дізнавалися, найближча лабораторія за 100+ км від нас, сперму зібрати можемо тільки вночі максимум о 4 ранку коли чоловіку потрібно повертатися в частину, навіть якщо раненько вранці наступного дня поїхати до відкриття лабораторії то вона вже буде непридатна для аналізу і вони її не приймуть - я дзвонила і дізнавалася
А чего так рано надо мужу возвращаться?
100 км это максимум 2 часа
Вы ыкладываетечь в норму
Приобретайте холодильник на -20
100 км это максимум 2 часа
Вы ыкладываетечь в норму
Приобретайте холодильник на -20
Потребую апгрейду• 01 декабря в 14:23
Ответ дляА що таке?
кому як, можливо вам щоб просто почитати чергову історію - так, але для більш точної картини потрібен весь анамнез з врахуванням всіх аспектів життя а не тільки аналізи і кількість раз незахищенних статевих актів
Без спермограммы весь ваш анамнез летит в тартарары
А що таке?
• 01 декабря в 14:24
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну вы же к нему ездите?
Соберите сперму и сдайте в лабораторию
ні це він приїжджає на кілька годин на ніч додому, і ви праві там через 30 хв - максимум годину після еякуляції сперма придатна для обстеження, дорога до лабораторії чи центру займає більше години часу тому сперму краще здати вже там на місці
Міняйловна• 01 декабря в 14:26
Ответ дляАпрель Ивановна
’ ідеальний варіант для чоловіка 46 років’ ?
А вынашивать кто будет?
Если естественно цикла нет, то стимуляция в таком возрасте неизвестно чем обернется для женского здоровья...
А вынашивать кто будет?
Потребую апгрейду• 01 декабря в 14:26
Ответ дляМіняйловна
Абсолютно не очевидно
То что муж осеменял предыдущую жену ни о чем не говорит.
Возраст 30 лет и 46 очень далеки друг от друга+ сколько там в армии стресса и переохлаждени все знают.
Все потуги автора безсмысленны без спермограммы. У мужа есть выходной/проходной, вот вместо секса поехать в лабораторию и сдать анализ
А що таке?
• 01 декабря в 14:27
Ответ дляПотребую апгрейду
А чего так рано надо мужу возвращаться?
100 км это максимум 2 часа
Вы ыкладываетечь в норму
Приобретайте холодильник на -20
100 км это максимум 2 часа
Вы ыкладываетечь в норму
Приобретайте холодильник на -20
бо в частину треба прибути до 6 ранку або так або не їздити додому на ніч і жити в частині, але за певних обставин ті хто недалеко живуть відпускають додому бо всерівно коли тривога вночі то всих виганяють за пару км від часті - тому краще додому їздити
А що таке?
• 01 декабря в 14:29
Ответ дляПотребую апгрейду
Абсолютно не очевидно
він не в армії а в зсу і вихідних там нема, є тільки відпустка яка наразі поки не світить, а вночі лабораторії не працюють нажаль
Міняйловна• 01 декабря в 14:29
Ответ дляПотребую апгрейду
Абсолютно не очевидно
Я не пишу что муж здоров.
Даже выше написала то что ему нужно для спермогенеза :)
Но смысл таскать мужика, когда у автора овуляции не факт что бывают...
Потребую апгрейду• 01 декабря в 14:30
Ответ дляА що таке?
Снимите гостиницу на одну ночь возле лаборатории
Это вам надо или кому?
Такое впечатление что вам 16 лет, а не 36
Это вам надо или кому?
Апрель Ивановна• 01 декабря в 14:30
Ответ дляМіняйловна
А вынашивать кто будет?
Ну автор твердо убеждена, что ей нужен биологический ребенок от этого военного. Иногда так бывает, что эмоции важнее, чем здравый смысл.
Я ничего не знаю про ЭКО, но, на мой взгляд, уже лучше вынашивать жизнеспособного ребенка, чем пройти все трудности с планированием, а потом пережить замирание беременности или столкнуться с реакцией окружающих на рождение малыша с трисомией 23.
Міняйловна• 01 декабря в 14:30
Ответ дляА що таке?
Такой режим не добавит ему ’мужского’ здоровья.
Потребую апгрейду• 01 декабря в 14:31
Ответ дляМіняйловна
Ну что вы, автор же написала, что в предыдущем браке было много абортов, что, по ее мнению= её муж здоров
Давно таких волшебных не было на форуме
Міняйловна• 01 декабря в 14:31
Ответ дляАпрель Ивановна
Значит вам будет полезно изучить что такое ЭКО, риски по вынашиванию и в целом для здоровья женщины.
А що таке?
• 01 декабря в 14:32
Ответ дляПотребую апгрейду
Это вам надо или кому?
вибачте але його частина в одній стороні від дому а лабораторія в іншій та це і не важливо, лабораторія знаходиться в іншому місці яке знаходиться за межами гарнізону який заборонено покидати під час несення служби (я про це писала), якби все було так легко - давно вже б поїхали і здали спермограмму
А що таке?
• 01 декабря в 14:37
Ответ дляАпрель Ивановна
а що поганого в тому що ми з чоловіком хочемо спільну дитину і намагаємося вияснити чи наші організми ще здатні на це і якось покращити шанси? ЕКО нажаль це дуже дороговартісна і не дуже корисна процедура для організму, тому краще намагатися самостійно а потім як не вийде то взяти дитинку з дитбудинку - але перед цим використати всі шанси завагітніти
Апрель Ивановна• 01 декабря в 14:36
Ответ дляМіняйловна
Зато я знаю, что такое выкидыш и что такое воспитание ребенка с особенностями. Зачем это автору, она и так мнительная.
А що таке?
• 01 декабря в 14:36
Ответ дляПотребую апгрейду
Давно таких волшебных не было на форуме
Удалено администрацией...
Міняйловна• 01 декабря в 14:39
Ответ дляА що таке?
Про ЭКО все верно.
Но вы стараетесь слабо. Вернее сами вы необходимой информацией не обладаете (и это почти простительно в наше время), а специалист, к которому вы ходите уже какое-то время, ей тоже не обладает (что не простительно) и явно не способен сделать зачатие возможным.
Его назначения об этом красноречиво свидетельствуют.
Апрель Ивановна• 01 декабря в 14:41
Ответ дляА що таке?
Тому що у вас високий рівень тривожності. Це заважає вам думати і логічно може перешкоджати при виношуванні дитини. Наприклад, ви не звернулись до чату гпт, щоб отримати логічне пояснення та коментарі, хоча це найпростіший спосіб щось дізнатись.
У вашому випадку бажання мати спільну дитину обумовлено тривогою за життя чоловіка. Це не найкраща причина для планування вагітності.
Міняйловна• 01 декабря в 14:42
Ответ дляАпрель Ивановна
На ЭКО выкидыши даже более частое явление чем через естественное зачатие.
’Особенности’ более чем в половине случаев зависят от состояния здоровья матери
Міняйловна• 01 декабря в 14:44
Ответ дляАпрель Ивановна
А как один ребенок спасет жизнь мужа автора?
Апрель Ивановна• 01 декабря в 14:45
Ответ дляМіняйловна
Не спасет, но будет ребенок -носитель его генов.
Швендяю містами• 01 декабря в 14:49
Ответ дляА що таке?
я вибачаюся, а можете розшифруввати що це за аналіз АМГ?
вам треба здати спермограму, без неї взагалі немає сенсу вас осбтежувати. Тоді просто живіть статевим життям і не партесь зі своімі аналізами, тестами і тд.
А що таке?
• 01 декабря в 14:49
Ответ дляМіняйловна
Про ЭКО все верно.
можливо Ви праві, не хочу її захищати але наразі це найкращий спеціаліст в місті, та і наблюдаюся я в неї поки третій цикл, перший це коли я прийшла на обстеження у вересні і виявили що минулі пару циклів коли ми перестали захищатися скоріш за все були ановуляторними і показники були слабенькі, призначила вітаміни і от в цьому циклі значне покращення і сказала що поки більше не потрібно робити і ловити овуляцію. Мабуть Ви маєте рацію і тре шукати іншого гінеколога але це проблема, якщо навіть з сусідніх міст приїжджають до неї бо боюся уявити що за спеціалісти там. Зараз знайти толкового лікаря це квест ще той(((
Швендяю містами• 01 декабря в 14:51
Ответ дляА що таке?
дякую, це я і так знаю, спермограмма б дуже допомогла і показала всю картину, але я писала що чоловік не може її зараз пройти, тому відштовхуємося від того що можемо зараз зробити без неї. Чоловік здасть спермограмму коли йому дадуть відпустку, але наразі не відомо коли у командира на це буде настрій
нічого немає сенсу робити без неї.
Бо ваше питання звучало - як не витрачати зайві кошти на лікарів і обстеження. Спочатку обстежують чоловіка. Завжди. Бо у нього тільки одна причина безпліддя, а у жінок може бути цілий вагон різних.
Тому спочатку виключають фактор чоловіка. Тим більше, що з вами в цілому все ок і так.
А що таке?
• 01 декабря в 14:52
Ответ дляАпрель Ивановна
Звідки такі висновки про чат гпт і мету спільної дитини з чоловіком??? Це реальний брєд, вибачте але не Вам судити про мої бажання не знаючи ні мене ні мого життя. Другу дитину я хочу вже давно але народжувати від кого попало я не збираюся, ось зустріла нарешті свою людину і що поганого що в нас обох є бажання дитини?
А що таке?
• 01 декабря в 14:55
Ответ дляШвендяю містами
нічого немає сенсу робити без неї.
Спермограмму зробимо обов´язково як буде нагода (чекаємо відпустку чоловіка), а допоки я старалася осбтежитися сама і покращити стан свого організму щоб не витрачати дорогоцінний час, щоб потім не виявилося що у чоловіка все ок а косяк з моїм організмом