А що таке?• Изменено 01 декабря в 11:05

Потрібна порада при плануванні вагітності

Доброго дня, знайшла цей сайт випадово і вирішила запитати поради який мій подальший алгоритм дій в тих хто зтикався з подібною ситуацією, щоб не робити зайвих походів до лікарів і лабораторій і не витрачати купу грошей. Почну з далеку щоб детальніша картина була - мені 36, є син майже 16 років, від першого шлюбу, чоловіку 46, дітей нема бо в першому шлюбі колишня дружина кілька раз робила від нього аборти. Зі статевим життям все ок не дивлячись на наш вік (бо злі язики зараз почнуть писати про вік чоловіка) Наразі ми плануємо з ним спільну дитину, звернулися до лікаря на повне обстеження через три місяці (у вересні) регулярних незахищених статевих актів без результатно. Так співпало що в серпні було хірургічне розкриття абсцесу внизу живота і прийом антибіотиків, після цюго пройшли кд які прийшли з запізненням в 6 днів що для мене не типово, цикл стабільний 28 днів і максимум що було за останні 5 років то це відхилення 1-2 дні при стресі чи різкому зміні клімату. Після кд на 10 день циклу пішла до гінеколога, здала аналізи (все ок) і пройшла вагінальне узі яке показало тонкий шар ендометрію 3мм і жодного домінантного фулікулу - на кожному яєчнику було по 5-6 фолікул розміром 3-4мм, гинеколог зробила висновок що останні місяці були ановуляторними на фоні того що ми перестали захищятися і організму моєму потрібна була адаптація ну і гнійний абсцес та антибіотики теж вплинули, призначила комплекс вітамінів, фолієву кислоту і вітамін Е мені та чоловіку. Чоловіку на всяк випадок щоб перестрахуватися бо так як він військовий і не має права покидати межі гарнізону а щоб здати спермограмму треба їхати в інше місто за 100+км тому вирішили поки зосередитися на моєму організму і чоловіку вітамінки які покращують еякулят та подвижність сперматозоїдів. Почали пити вітаміни і після чергових кд з 07,11 по 11,11 на 10 день циклу 16,11 знову пішла на вагінальне узд - результати порадували - ендометрій вже 6мм, прокинулися обидва яєчники і на обох сформувалися домінантні фолікули, на одному 10мм на іншому 14мм і з´явився подвійний шанс на овуляцію і подальше успішне запліднення, ми використовували любий шанс на зачаття - через день і бувало що щодня, по календарю овуляція згідно мого циклу мала бути 22,11, так як особливих симптомів я ніколи не відчувала під час овуляції то і не впевнена коли реально вона відбулася, перший день наступних кд 06,12 але вчора не витримала і зробила тест чутливістю 10мМоль/мл і він негативний(((( Або ще зарано або вагітність в цьому циклі виключена...Потрібна порада - що далі робити, чи варто відслідковувати овуляцію і як краще - тестами чи бігати на узд? Що далі робити, які обстеження і аналізи тре здати, до якого лікаря йти, враховуючи той факт що обстежити чоловіка повноцінно наразі не можливо. Чи потрібно після наступних кд (якщо вони прийдуть) знову йти на вагінальне узд приблизно в той же період що і попередні що оцінити стан ендометрію та чи є домінантні фолікули??? Хто був у схожій ситуації - порадьте будь ласка алгоритм дій щоб зря не бігати по непотрібним лікарям і аналізам і не втратити дорогоцінний час бо дуже хочеться встигнути завагітніти і народити ще 1 дитинку допоки організм на це здатний((((
Мрію про космос• 01 декабря в 18:27
Ответ дляА що таке?
дякую за відповідь, але ви не зовсім зрозуміли - себе я обстежила повністю, чоловіку потрібно здати спермограмму щоб впевнитися що його сперматозоїди придатні до запліднення, але він наразі не може бо не виїздний
Ну то їдете до нього з пробіркою і потім швиденько в лабораторію.
Насправді за 100 км виїхати на пару годин можно домовитись. Він може говорити, що хоче. Але по факту...