Ну що ви, мамо!• 01 декабря в 14:11

Зара Польша

Девочки, заказала на ЧП детское, спорт костюмы. Обе кофты кривые. Принт криво пришит или надпись. Хочу вернуть и перезаказать на зимний сейл, есть смысл? Или вся партия кривая?) худик с сердцем тоже кривой((
БлинчикБезСметанки• 01 декабря в 14:12
Можно, че нельзя
Ковбой Хагис• 01 декабря в 14:13
Так Зара ЧП ще не встигла прийти.
автор Ну що ви, мамо! • 01 декабря в 14:13
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Можно, че нельзя
Что можно? Вернуть можно. Кто брал аналогичные или видел в магазине они ровные?)
Ответ дляКовбой Хагис
Так Зара ЧП ще не встигла прийти.
Мне пришла сейчас. Может кто то брал в магазине
Укр_жіночка• 01 декабря в 14:14
Ответ дляКовбой Хагис
Так Зара ЧП ще не встигла прийти.
Как это? Уже прошла)
автор Ну що ви, мамо! • 01 декабря в 14:15
Ответ дляУкр_жіночка
Как это? Уже прошла)
Не встигла прийти дівчина пише
Мені прийшла. Відправка була миттєва. Я в шоці від швидкості і від якості трохи. Польща
Анти-анонім• 01 декабря в 14:21
Так поверніть а взимку побачите
автор Ну що ви, мамо! • 01 декабря в 14:25
Ответ дляАнти-анонім
Так поверніть а взимку побачите
Та я поверну.
Питання в тому, може хто купив такі і вони рівні. Я ще худі інше взяла в теж криве.
СережкинаЯ• 01 декабря в 14:28
Ответ дляНу що ви, мамо!
Та я поверну.
А чому має бути не криве? Це ж зара, дешевий масмаркет.
Анти-анонім• 01 декабря в 14:29
Ответ дляНу що ви, мамо!
Та я поверну.
Не повезло. Зара це лотерея. Взимку може бути інша партія і все гірше/краще
МУСЯкомарова• 01 декабря в 14:34
Я теж полюбляла Зару через їхню цінову політику на сейлах та загалом непогану якість. Але вони далі продають на рос ринку. Тому - ну їх нафіг
Дівчина Бобула• 01 декабря в 14:41
Ответ дляСережкинаЯ
І що? По-перше це не дешевий сегмент, на приклад Сінсей це дешевий. Зара це середній. Стосовно якості - по-різному, у переважній більшості без нарікань, але на приклад в вересні донці придбала спортивні штани, то різниця в довжині штанин десь 1,5-2 см і одна штанина трохи перекручена за рахунок вставки. Ось ці штани, тільки були сірі з вишневою вставкою
https://www.zara.com/ua/uk/штани-wide-leg-з-вишити...
Дівчина Бобула• 01 декабря в 14:44
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вас прошу, багато хто залишився на росринку, ТМ легше піти з України, на нас заробіток менший ніж на кацапській орді. Ну відмовились ви і що? Думаєте Зара чи смердючі кацапи це відчули? Особисто я не готова відмовитись від Зари через те, що русня теж їх носить
автор Ну що ви, мамо! • 01 декабря в 14:53
Ответ дляСережкинаЯ
Не такий і дешевий. Вочевидь, що я розумію що це не преміум, але ж. Раніше було не криве. Це принт по центру виробу. Дуже видно.
автор Ну що ви, мамо! • 01 декабря в 14:56
Ответ дляДівчина Бобула
То 1 шт. Може бути помилка при розкрої. Але тут в різних кольорах і навіть моделях такий баг. Думаю, чи не налаштована вся партія на тому ж заводі (все пішло криво)
Дівчина Бобула• 01 декабря в 15:02
Ответ дляНу що ви, мамо!
Зробіть фото, що там у вас не так?
автор Ну що ви, мамо! • 01 декабря в 15:12
Ответ дляДівчина Бобула
Зробіть фото, що там у вас не так?
Принти на кофті криві. Серце криво пришите, кривий напис в середині. Чоловік каже що не дуже помітно, мені дуже. Фото може пізніше я вже не вдома.
Гарнюнька• 01 декабря в 15:23
Аж прям такого брака в заре не встречала. Хотя конечно качество отличается первую партию завозят хорошего качества а потом более дешёвые материалы. Я с таким столкнулась в прошлом году в резервед. Сейчас уже завозят Всякое говно под распродажу
спальное место• 01 декабря в 17:17
Ответ дляГарнюнька
Тільки вчора назамовляла по знижками з Резервд Коротше, готуюсь морально
Гарнюнька• 02 декабря в 10:35
Ответ дляспальное место
Та шо там готовится)) они итак звезд с неба не хватают. Но и цены ниже.