Дульсінея• Изменено 01 декабря в 22:44
Дівчатка! Потрібна ваша мудра порада. Допоможіть вигнати нахабу з моєї квартири.
Дівчатка! Будь -ласочка.Потрібна ваша мудра порада. Допоможіть вигнати нахабу з моєї квартири. Заважає працювати на благо батьківщини( Україна). Вже всі способи перепробувані. Геть нічого не допомагає. Ігнор щє більше раззодорює.
Мама Никитки-2• 02 декабря в 00:00
Нічо не ясно. Но внєтєрпєніі. Автор не зупиняйтесь.
Нахаба це хто?
Подруга жизни• 02 декабря в 00:03
Помню, здесь одна девушка писала, что она не любит общаться с идиотами. Поэтому она периодически создаёт дурацкие темы чтобы посмотреть кто из советчиц пишет неадекватные комментарии, после чего добавляет их в блок.
Автор, вы не видели эту девушку в зеркале?
Natal_ka91• 02 декабря в 00:05
Авторе, нічого не зрозуміло з вашої теми, як ви хочете нормальних порад?😀
Ответ дляПодруга жизни
А що таке було. Де можна прочитати?Ні. Вибачте.Вперше дізнаюсь.