Борщик• 02 декабря в 00:12

Фига с два..складывания даже не видно

автор Борщик • 02 декабря в 00:12
Полчаса убираю и дуля....
пАлАвинкА• 02 декабря в 00:13
Ответ дляБорщик
Полчаса убираю и дуля....
А фото до можно ?
КошкинДом• 02 декабря в 00:14
Так вы коробки в углу доложите до потолка
Барбітта• 02 декабря в 00:14
Аліна, то ви?)) а у вас шафи є? Якщо нема то біжіть в магазин.
автор Борщик • 02 декабря в 00:15
Ответ дляБарбітта
Аж 4
Барбітта• 02 декабря в 00:17
Ответ дляБорщик
Аж 4
То в них і поскладайте, переберіть старе і викиніть, а добре все туди складіть і буде чистота та вільний простір, на голову легше стане. А кролики не погризуть нічого? Воно у вас так все валяється, страшно щоб не наїлися.
Ліплю вареники• 02 декабря в 00:17
Те що не влізає в шафу відносьте на смітник
Ядвига Юсьлегко• 02 декабря в 00:18
коробки с обувью нужно в шкаф засунуть
автор Борщик • 02 декабря в 00:18
Ответ дляБарбітта
Не едят...вот еще пичурка есть..но хрень какая то в ней..что с пичурки выкинуть можно?
Я не в теме• 02 декабря в 00:19
Ответ дляБорщик
Аж 4
Що в них знаходиться? Викиньте непотріб. Виділіть місце для цих коробок.
автор Борщик • 02 декабря в 00:19
Ответ дляЯ не в теме
Какие то шприцы, которым 100 лет и ото все( ой, это я про пичурку)
Я не в теме• 02 декабря в 00:21
Ответ дляБорщик
А то чуже? Його не можна чіпати? Я згадала, коли діти малі були, я заходила в кімнату і все згрібала одним рухом руки зі столу і з ліжка😂😂😂. Хочеться і у Вас так зробити,😂 , хоча я не сильна хазяйка
автор Борщик • 02 декабря в 00:22
Ответ дляЯ не в теме
Мое..
Ядвига Юсьлегко• 02 декабря в 00:24
Ответ дляБорщик
Мое..
орудие пыток какое-то
Я не в теме• 02 декабря в 00:26
Ответ дляБорщик
Мое..
Вам не хочеться розлучатися з хламом? Якщо є гроші, найміть спеціально обучених людей, вони все зроблять. У Вас якісь психологічні проблеми?
Атятя_тётя• 02 декабря в 00:28
Ответ дляБарбітта
Так кролики в клетке сидят.
Алина, может скинете фото кроликов? Я люблю грызунов У самой свинка
Атятя_тётя• 02 декабря в 00:29
Ответ дляБорщик
Вы что шутите?? Ничего не выкидывайте, там всё нужное!
Атятя_тётя• 02 декабря в 00:30
Ответ дляБорщик
Чашка Мейбелин красивая, это где такую давали? Как она по качеству, долго держит тепло?
автор Борщик • 02 декабря в 00:30
Ответ дляАтятя_тётя
Так кролики в клетке сидят.
Скину как пол помою..пыли куча
автор Борщик • 02 декабря в 00:30
Ответ дляАтятя_тётя
У меня их штук 5, в магазе за покупку
Prervana• 02 декабря в 00:31
Мое предложение в силе
Вільний митець• 02 декабря в 00:35
Вы покупали по акции вита росси 1+1 на черную пятницу?
пАлАвинкА• 02 декабря в 00:35
Ответ дляБорщик
Всё нужное
Атятя_тётя• 02 декабря в 00:35
Ответ дляБорщик
У меня их штук 5, в магазе за покупку
Не продаете случайно?
пАлАвинкА• 02 декабря в 00:35
Ответ дляБорщик
Мое..
Сатисфаер из СССР?
Барбітта• 02 декабря в 00:36
Ответ дляБорщик
Віддайте ті капальниці і медикаменти, тим кому вони потрібні, ну вам же не треба а іншій людині може якраз, і вам місце звільниться і зарахується добра справа вам)
Ліки перебрати, свіжі залишити і скласти в один ящик/корзинку. Не потрібні-віддати потребуючим, знову ж таки. Одну поличку виділити на косметику якою постійно користуєтесь, другу поличку-на ту косметику, яку купили прозапас.
Взуття, сумки, одяг переберіть. Той що будете носити 100% складайте в шафу, якщо в гарному стані і не будете вже носити-пофоткайте і продайте на сайті з трьох букв.
Давайте, я в вас вірю😊
Сонячний зайчик• 02 декабря в 00:37
Я хочу фото с ванны, посмотреть шампуни, запасы.
Добродійка• 02 декабря в 00:38
Ответ дляБарбітта
Давайте, я в вас вірю😊
Ви така позитивно-дружня. Аж незвично на даному ресурсі і приємно.
автор Борщик • 02 декабря в 00:39
Ответ дляPrervana
Мое предложение в силе
Барбітта• 02 декабря в 00:40
Ответ дляДобродійка
Я така☺️ зараз і справді тут мало щирих і дружніх жінок…а шкода