Фантазерша• 02 декабря в 00:23
Сьогодні, точніше уже вчора, вперше у житті зробила мінет
Відчуття незвичне просто як новий досвід. Ви пам´ятаєте свій перший раз мінет?
Залатавая• 02 декабря в 00:50
Ответ дляСоня-сонятко
Девочки, сосите не сосите, если псих, то не удержишь все равно. И не сосите без куни. В начале куни, потом может быть если понравилось.
уявіть купа жінок не люблять куні... а ось мінет люблять..
Морковку дай• 02 декабря в 00:51
Ответ дляЗалатавая
Мені при куні лоскотно часто
Щедрик• 02 декабря в 00:52
Ответ дляМорковку дай
Мені подобається робити мінєт мужчині, тільки звісно тому від якого зносить дах, я сама тоді збуджуюся, і взагалі сосати пругкий член прикольно, як чупачупс.
А от мій перший досвід не був позитивним, ще в школі познайомилася з хлопцем трохи старшим за мене, він доволі швидко почав продавлювати мене на секс, обмежилися оральним, так як цноту я ще не готова була втрачати. Але було бе, якщо чесно, добре що моя подруга мене підтримала тоді (я відчувала себе трохи збезчещеною, бо сам процес мені не сподобався,тому і відкрилася їй).
Юра, це ти?
Король дивана• 02 декабря в 00:54
Ответ дляФантазерша
Ще й чоловіку на 5 років молодшому за мене.
Ну это все меняет
Король дивана• 02 декабря в 00:55
Ответ дляФантазерша
Ого парню 25 , а. Вам 30 это же педофилия. Божечки
Лгин• 02 декабря в 01:16
Ответ дляЖертва интернета
Автор, для всех это обычное дело, а не событие вселенского масштаба)
А для авторА событие вселенского масштаба . В 30 автор аж первый раз минет сделала .
Накладні мюслі• 02 декабря в 01:52
Ответ дляФантазерша
Вам 70, а ему 65?
Невидимка Майя• 02 декабря в 01:54
Ответ дляСоня-сонятко
А зачем психа удерживать?
Кому там слова не давали• 02 декабря в 02:03
Ответ дляФантазерша
Глотнули? Вкусно?;))
Скоро_вчера• 02 декабря в 05:23
Ответ дляСоня-сонятко
Кому это куни нужно из женщин, единицам. Если только изредка.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 декабря в 06:37
С почином вас!
А когда будете делать последний минет, напишем ’С юбилеем вас!’.
Глаголиця• 02 декабря в 07:29
Какие дурацкие темы сегодня в топе. О хламе и сосаниях. Дурдом какой-то
Единорог_помог• 02 декабря в 17:12
Ответ дляФантазерша
Я розумію, але зараз для мене це ціла подія.
І я ще хочу!
Можемо познайомитись, будете відточувати свій професіоналізм на моєму члені ))