Малая еще та• 02 декабря в 06:27
Трахеїт, кашель, що не дає спати(
Доньці 14, лікар ставить діагноз трахеї - температури або не має, або 37.4 Лікування стоптусин, бронхалик і фіорда. Хворіє повні 2 доби. Кашель сухий, (іноді проскакує вологий), але вимотуючий. Ось проснулася в 4 ранку і не може заснути через той кашель. Лікар поставив під питання інгаляції пульмікортом (якщо буде погіршення). Можливо поробити інгаляції з фізрозчином, щоб прибрати подразнення в дихальних шляхах? Як ви лікуєте трахеї в дітей? Як зменшити приступи кашлю, щоб дитина могла поспати хоча б нормально?
Малая еще та
• 02 декабря в 06:57
Ответ дляКарамбулкул
Будьте здорові!
Щиро дякую. Навзаєм 🌷
Аноним НаВсеГда• 02 декабря в 06:58
Паровий інгалятор + будесонід 1 пластикову ампулу + 2мл фіз. розчину. Дітям теж можна, вже на першу ніч легко спати. 2-3 рази на день по 8хв. 4-6 днів
Пустощі-веселощі• 02 декабря в 07:04
Вам назначили ингаляции пульмикортом? Если да, то почему не делаете?
Стоптуссин отличное лекарство при трахеите.
Та прям багіня• 02 декабря в 07:09
У меня такое нередко бывает при ОРВИ, что сухой кашель выматывает и не даёт спать. Знаю, что сейчас новомодные веяния, что не нужно сухой кашель переводить в мокрый. Но мне только это и помогает справиться.
Не люблю натовп• 02 декабря в 07:14
Ответ дляМалая еще та
Тоді чим лікувати?
Пульмикорт отлично снимает приступы кашля, дочке он помог - прям быстро. Ей тогда было 4 года
Байрактара• 02 декабря в 07:14
Автор, дивіться, якщо стоптусін не допоможе, то синекод. І какао-масло в аптеці купіть - по маленькому шматочки розсмоктувати, дуже пом´якшує горло.
Байрактара• 02 декабря в 07:17
Ответ дляНе люблю натовп
Моя дитина стільки часу на тому пульмікорті і інших препаратах провела. Але ТІЛЬКИ після призначення лікаря. І це стосується будь-яких інгаляції.
Не люблю натовп• 02 декабря в 07:19
Ответ дляБайрактара
Конечно после назначения, кто ж спорит. Сама я такое тоже не даю
Малая еще та
• 02 декабря в 07:34
Ответ дляПустощі-веселощі
Призначи у випадку коли буде погіршення, спазм, свист і т.дТому і не роблю поки. Сподіваюся сьогодні ще 2 рази вип´є (згідно дозування) і стане краще. Вам дякую
Малая еще та
• 02 декабря в 07:36
Ответ дляТа прям багіня
Та він поки верхній, його важко перевести в вологий, такий протівний горловий. Тому лікар призначив і стоптусин і рясне пиття. Щоб якщо буде ’необхідність організму ’ кашель перейшов у продуктивний
Малая еще та
• 02 декабря в 07:38
Ответ дляНе люблю натовп
Та в нас ще проблема зі світлом дають на 2-4 год на день, і то ще не біда, а біда з напругою, при 130-150 небулайзер не вмикається, як і інша техніка. Куплю пульмікорт, або вдасться зробити інгаляцію (за потреби), може допоможе стоптусин трохи і необхідність відпаде. Але хай лежить
Малая еще та
• 02 декабря в 07:39
Ответ дляБайрактара
Дякую, що нагадали за какао масло, шкоди точно не буде. Щиро вдячна
Пустощі-веселощі• 02 декабря в 07:49
Ответ дляМалая еще та
Моя сейчас болеет с почти такими же симптомами (т-ры нет). По назначению врача ингаляции аналогом пульмикорта + стоптуссин. Сейчас 4 день - почти не кашляет.
Малая еще та
• 02 декабря в 08:21
Ответ дляПустощі-веселощі
Мабуть, якщо світло буде, то зроблю пульмікорт, бо такі ночі дитину геть вимотає
Малая еще та
• 02 декабря в 08:24
Ответ дляПустощі-веселощі
Температуру міряла вночі, коли дитина кашляла і вгрілася, можливо тому 37,4. Вдень не міряли, дитина на дотик прохолодна, почувалася добре, крім кашлю
Губи з філером• 02 декабря в 08:26
Ответ дляМалая еще та
Автор ,на случай когда нет света
Я такой и в дорогу беру
Малая еще та
• 02 декабря в 08:27
Ответ дляГуби з філером
Автор ,на случай когда нет света
Я такой и в дорогу беру
Навіть не бачила такого, дякую
Губи з філером• 02 декабря в 08:28
Ответ дляМалая еще та
Навіть не бачила такого, дякую
Пульмонолог мне посоветовала еще в 22 году
У меня сыновья с частыми обструкциями
Ковбой Хагис• 02 декабря в 08:31
Автор, на коклюш анализ сдайте. Звучит похоже. Сначала кашель именно такой, а через недельку-две, начинаются приступы.
Анонім Перший• 02 декабря в 08:40
У меня сейчас наверное тоже трахеит. Температура поднималась максимум 37.6, три дня уже нету, но кашель сухой страшный 😱 голос пропал с первого дня болезни, шепотом разговаривала, сейчас полегче. На второй день болезни заложило нос. Дышать не могла. Я в Германии, поэтому мне выписали только ибупрофен, хотя он как раз и не пригодился. Пригодилась Изофра, запасы из дома. Пью много воды, больничный на неделю дали, в четверг на работу, но что-то мне подсказывает, что за два дня кашель не уйдет, нет динамики(( по ощущениям кашель именно из-за сухости , т.е. только ждать пока слизистая восстановится.
Анонім Перший• 02 декабря в 08:51
Пульмикорт кстати вообще от другого. Вам врач правильно сказал, но видимо не конкретизировал. Если воспаление опустится ниже в бронхи, то тогда нужны ингаляции. Мой ребенок рос в Запорожье, из-за отвратительного воздуха там это частое назначение, Беродуал, Пульмикорт при бронхоспазмах хорошо помогают.
А я з косою• 02 декабря в 08:58
Когда моя была маленькой педиатр назначала тепло влажные ингаляции. Тогда ещё не было небулайзер а в каждом доме, и беродуралом с пульмикортом лечили только детей астматиков или с обструкция и, а не всех подряд.
Тепло влажный ингалятор- это мисочка с горячей водой, и конструкция сверху, чтоб дышать носом и ртом. В воду добавляли 1-2 капли хвойного эфирного масла любого- сосна, ель, эвкалипт. И ампулу ношпы в эту воду. Утром и вечером по 15 минут.
Также рассасывать масло какао.
antonia-wade• 02 декабря в 08:56
Ой, автор, я колись в підлітковому віці сильно перехворіла на цей трахеїт, тепер в 37, чуть шо, відразу мучить кашель, і справді спати нереально. Пишуть он зверху, і я також почала практикувати, пити ношпу на ніч. Мені лікар це не прописував, це я сама подумала, що то ж спазм, треба хоч на ніч зняти. Тепер як кашляю, то на ніч п´ю ношпу, а то ні мені, ні чоловіку нема сну ....
Малая еще та
• 02 декабря в 09:30
Ответ дляА я з косою
Также рассасывать масло какао.
В мене є інгалятор для парових інгаляцій, але є температура 37.4
Малая еще та
• 02 декабря в 09:31
Ответ дляantonia-wade
Та да, трахеїт неприємна штука і довга(((
Счастье_же_вот_оно• 02 декабря в 09:57
Щоб ви не робили, повністю прибрати кашель не зможете - треба просто перечекати госту фазу. Як допомога:
- вологе холодне повітря , тобто не парові інгаляції ( на балкон, якшо туман чи небулайзер навіть в фізрочином. Пульмікорт - ну це вже коли обструкція є . Тоді можна Сальбутамол в аєрозолі, якщо проблема с небулайзером)
-гараче молоко з маслом , якщо є і немає алергії то найкраще з маслом- какао. При мінералку вам вже писали, теж гарно
- таблетки Тос май
- будь які льодяники, навіть чупа-чупс. вже не пам´ятаю, ну щось там смоктальний рефлекс полегшуэ
Ну ще можна нош-пу ( дротаверин) та будь яке антигістаміне
Тримайтеся і одужуйте
- таблетки Тос май
Тримайтеся і одужуйте