Злюсь до кипіння• 02 декабря 2025
Натрапила на вакансію…. Прям неймовірне бажання працювати
Вероятненько• 02 декабря 2025
Просто обожаю работодателей, которые за копейки предлагают адские условия работы и еще условия диктуют. Ну пусть поищут😂
Чеширская кошечка• 02 декабря 2025
Професійний розвиток комірника? Це як? Підсидіти власника, відібрати клієнтуру і віджати бізнес? В принципі похвальна мета. А колишнього власника поставити комірником, але за 7 тис і обігрівач. Нащо та буржуйська розкіш, цілих 12 тис.
Злюсь до кипіння
• 02 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
З понеділка на дієті• 02 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Переучет
Бутерброд з ікрою• 02 декабря 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Єдиний плюс
Хоч би вже за розвиток не писав таке
Вы о запчастях что-то знаете? Нет. А теперь будете. Чем не розвиток?
Відірву та викину• 02 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Переучет. Есть. И зависит от тараканов в голове у начальника. Кто-то раз в пол года считает, а кто-то чуть ли не каждую неделю. Как навеет начальнику.
миссДавеча• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела бджілка
А чого ви думаєте, що жінки нк компетентні в автозапчастинах.
Інща справа, що не кожна жінка коленвали ваза зможе перемістити
В на складах заводу є комірники жінки в складах де двигуни до техніки( там ще є вантажники, тому жінки важче ручки не піднімають), але все одно там відповідальний зав.складом чоловік
Відірву та викину• 02 декабря 2025
Ответ дляВероятненько
Ага)))
Злюсь до кипіння
• 02 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Та перерахувати то таке, а от як повісять ще мат відповідальність за 12 тисяч
люблю_тортики• 02 декабря 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Удалено администрацией...
миссДавеча• 02 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Інвентаризація! Тому і пишу, що треба розумітисЯ в асортименту, бо залетіти в нестачу дуже легко
Злюсь до кипіння
• 02 декабря 2025
Ответ дляВероятненько
Згодна таке дно
Весела бджілка• 02 декабря 2025
Ответ длямиссДавеча
То на заводах, а тут фоп, у якого комірник буде і вантажником, і прибиральником, і бухгалтером і електриком.
миссДавеча• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела бджілка
Значить фопу персонал не треба.
Замороженная селедка• 02 декабря 2025
Ответ длямиссДавеча
Ви добре розумієтеся на зап.частинах?
Там не надо разбираться. в 1С стоит номер и кол-во
Злюсь до кипіння
• 02 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Коли ти вказуєш на когось пальцем, то інші 3 пальці вказують на тебе
Замороженная селедка• 02 декабря 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Зараз мінімум до чоловіка 20000 плюс бронювання.
Для женщины в подвале 12 тыс это более чем достойная зарплата.
Замороженная селедка• 02 декабря 2025
Ответ длямиссДавеча
От буржуйка буде, може пілетами чи дровами топитимуть, то смердітиме
В таких помощения не топят буржуйками из за пожароопаности запчастей
Замороженная селедка• 02 декабря 2025
Ответ дляПилосмок працює
Кто работает на таких работах, то тепло одевается и никаких простуд и циститов нет. Другое дело, что зарплата низкая и гонора много у работодателя.
Капиталист всегда прав! Скоро и такой работы не будет для женщин
Весела бджілка• 02 декабря 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Ні!
11 і електрочайник, печиво носять з дому.
Замороженная селедка• 02 декабря 2025
Ответ длямиссДавеча
Якогось діда 60+ можна брати
Тетки за 50 то шо надо
люблю_тортики• 02 декабря 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Удалено администрацией...
Відірву та викину• 02 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Вас автор на собеседовании нафиг послала как работодателя? То Вы злитесь?))
Хотите чтобы ’интилигенция’ с тремя высшими работала на 12 тыс в холодных подвалах?))
Пилосмок працює• 02 декабря 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
К таким капиталистам работники не придут.
Злюсь до кипіння
• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела бджілка
Ні!
І баклажку з водою
З понеділка на дієті• 02 декабря 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Це капіталіст не орієнтується на ринку праці
Злюсь до кипіння
• 02 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Підвищуй свою кваліфікацію в бані
Злюсь до кипіння
• 02 декабря 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Це автор оголошення
Пилосмок працює• 02 декабря 2025
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
А в чем автор не права?
И вакансию она обсуждает, а не обсирает.