Українок можуть зобов’язати проходити військову службу після завершення війни, - повідомив член комітету ВР з нацбезпеки та оборони Веніславський
«Після закінчення війни Україна має готувати весь народ, включно з жінками, до можливого нового нападу РФ», - припустив він можливість запровадження строкової служби для українок.
Маска-0b9f• 02 декабря в 12:56
Ответ дляТанюша
Удалено администрацией...
Иногда законы по абсурдности превосходят законопроекты
Маска-0b9f• 02 декабря в 13:00
Ответ дляТанюша
Рятує те що дебільність деяких законів нівелюється необовязковістю їх виконання.
Да.